Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler politikája?

Hitler politikája?

Figyelt kérdés
Ma igen nagy problémát okoz a menekült válság kérdése. A minap elgondolkodtam ezen, míj érdekes, hogy ez újra Németországot sújtja leginkább. Tudom, sok ember életbe került az, amit Hitler tett( irányított, okozott), de vajon mit gondolhat a német nép, most, mintha a történelem ismételné önmagát, csak most "bevárndorlókról" beszélünk. Mi a véleményetek erről?
2017. jún. 21. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést.
2017. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A németek gazdaságának az alapja a kelet-európai vendégmunkások, és többek közt emiatt lett ismét a világ egyik legnagyobb gazdasága közvetlenül Kína és USA után. Teljesen nyilvánvaló, hogy bíztak abban, hogy az arab bevándorlók is adnak egy löketet a gazdaságnak, csak ez éppen fordítva sült el, ez van. Nem kell itt belefantáziálnod Hitlert, mert semmi köze nincs hozzá.
2017. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Talán csak azért vont az agyam párhuzamot a kettő között, mivel Hitler idejében, sok volt Németországban a zsidó származású ember, akik ellem ő diktatúrát vezetett be, s emiatt sokan negatív ember ként könyvelték el . ( Nem is azt mondom hogy egyetértek ezek emberek kivégzésével stb... ) de most ugyanúgy ezek a bevándorlók ostromolják Németországot, ( és nem csak a Kelet-Európai nép ) és szaporodnak (majd ) ott el, és nem tudom, valahol mintha helyesnek érezném némiképp az ideológiáját, mivel nem értek egyet a menekültek befogadásával, de nem tudom tarthatok-e helyesnek egy ilyen nézetet. Azért írtam ki a kérdést, hogy talán ha van itt valaki olyan, aki tudna nekem erről mesélni vagy párhuzamot vonni a kettő között, én azt nagyon szívesen meghalgatám, véleményeket ebben a témában, mert érdekel.
2017. jún. 21. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdező,már nem azért de német polgárokat,akik teljesen véletlenül zsidó felmenőkkel rendelkeztek vagy csak közben vették fel a vallást összehasonlítani a menekültekkel tiszta baromság.

Mi köze van az ő történetüknek,annak,hogy békésen életek míg elkezdték korlátozni a számukat a munkahelyeken,oktatásban stb,aztán teljesen elvették az állampolgárságukat,majd jöttek a fajelmélet kezdeti majd durva megvalósításai és annak,hogy Szíriában és az Arab térségben háborúk vannak és szegénység,és ezért megindult egy hatalmas tömeg amiben vannak gazdasági migránsok és tényleges háborús menekültek is...?

Mi köze van a kettőnek egymáshoz?

És mi köze van ehhez Hitlernek?

2017. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

3,Ja hogy ezt is el kellett volna olvasnom....


Kérdező,őszintén mondom elegem van már a gyakoris színvonalból,nem is tudom miért járok még fel ide,szóval csak annyit mondok,hogy minden gondolatod,minden tudásod és nem tudásod téged minősít...

Ha a világnézeted és a tudásod annyira elég,amit itt megfogalmaztál,akkor jelenleg ennyit érsz...döntsd el,hogy ez számodra dicséret-e,vagy pedig nem,és eszerint cselekedj,ahogy jónak látod..

2017. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pusztán a történések miatt hasonlítottam össze a két népet egyébként. Úgy érzem a németek visszafogják még sírni Hitler politikáját,(Hiter úgy jött ide ) és csak érdekesnek tartottam, hogy ugyanúgy most rengeteg a bevándorló mint akkoriban a zsidó.
2017. jún. 21. 21:37
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

7,

"Pusztán a történések miatt hasonlítottam össze a két népet egyébként"

Tehát szerinted a zsidók tömegesen vándoroltak be Németországba,terrortámadásokat szerveztek és német nőket molesztáltak?

Vagy hogy gondolod?


"Úgy érzem a németek visszafogják még sírni Hitler politikáját"

Tényleg,a németek visszasírják majd a könyvégetéseket,a kötelező agymosodákat,és az eleve kudarcra ítélt háborút,amiben rengeteg fiú,és apa halt meg?


Mesélj még....Hol tanultál te történelmet,a kurucinfón?

2017. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

haha nem . :D

Azt akartam mondani, hogy a lényeg hogy a zsidók is régen ott voltak ugyanúgy ahogy a menekültek is most, ( figyelmen kívül hagyva hogy mi módon jutottak oda, vagy ottvoltak-e már )

Igazából tudom, rossz dolgok történtek régen, de az alap elképzelés szerintem jó volt, majd meglátjuk mi lesz velük ha minden második lakos arab lesz, és rájuk erőltetik a kultúrájukat meg mindent.

Egyébként köszönöm a kérdéseket. :) sziasztok

2017. jún. 21. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek semmi értelme.
2017. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9,

Továbbra sincs értelme a kérdésednek.

A zsidók teljesen úgy éltek,mint az összes többi német,dolgoztak stb,annyiban különböztek,hogy mások voltak az ünnepeik....

És továbbra sincs semmi jó Hitler döntésében.

Hitler cselekedetei kb olyanok voltak,mintha Magyarországon magyar embereket ölnének meg azért,mert 500 évvel ezelőtt került egy kis török vér a családfájukba...

Nagyon sok zsidó aki meghalt még csak nem is volt vallásos avgy már rég áttért a keresztény hitre,de hogy Mo-nál maradjunk,Radnóti is keresztény volt,mégis elfogták és megölték...

2017. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!