Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitlernek milyen tervei...

Hitlernek milyen tervei lettek volna a magyarokkal?

Figyelt kérdés
Idővel a magyarok sorsa is az lett volna mint a zsidóké ,vagy más tervei (is) lettek volna Hitlernek?

2017. aug. 7. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

csak szolgák

voltak a felsőbbrendűek németek és északiak például norvégok svédek

voltak a szolga népek mint a magyarok lengyelek szóval a szlávok

és voltak a káros népek a zsidók cigányok és négerek


legalábbis a hivatalos történet ez

2017. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon jó kis engedelmes, mindent végrehajtó csicska népnek tekintette a magyart, akik segítettek neki deportálni a zsiciket, meg a cigókat. Valószínűleg ha minden általa alsóbbrendűnek tekintet népcsoport (zsidók, cigányok, szlávok, négerek stb.) eltűnt volna, folytatta volna a kevésbé alsóbbrendűbbekkel (pl. magyarok, spanyolok, görögök stb.). De ez csak feltételezés, mivel elmebeteg volt, kb. kiszámíthatatlan volt, hogy mit fog csinálni.
2017. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért olyan sorsot aligha szánt nekünk, mint a zsidóknak. A "szolganépek" közt, tán lett volna helyünk.
2017. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a legfontosabb lózungja az élettér volt, ezért nincs sok kétség affelől, hogy valamennyi európaival végeztek volna idővel.
2017. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Zsidók Szlávok Magyarok

Ez volt nála a kiirtási sorrend

2017. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván az élettér bővítés jegyében a magyarokat is irtották volna, de legalábbis szolganépnek tartották volna. "Erkölcsi alapot" is megtalálták volna, hiszen volt itt valaha rokonnép, ha kisebbségben is.
2017. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
KÉRDÉS: szőke kékszemű magyarokat is kiírtották volna? Engem szerintem elnémetesítettek volna. :)
2017. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Utolsónak:


Az én KÉRDÉSEM PEDIG:


szőke kékszemű német zsidókat is kiírtották? Elnémetesítették őket? :)


Szerintem tudod a választ :D

2017. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Két utolsónak: a nem zsidó eredetű népekből kiválogattak - lényegében minden genetikai szempotot mellőzve - germánosításra alkalmas egyedeket. És pont ilyen sokadik jelleget néztek, mint pl szemszin, fejforma, arcforma ami lényegében csak szatisztikai szórás alapján van.

És tegyünk különbséget magyar és magyar zsidó között. Aki zsidó volt annál ez nem merült fel (bár fura mód kivételes tehetség esetén mégis) de a nagy általánosságban zsidó hiába volt kékszemű. de szláv országok nem zsidó lakója ha kékszemű volt esélyes volt. Persze az embereket a mezőre terelő félőrült gépfegyveresek mellet a kék szemszin messze nem életbiztositás volt, csak esély.

2017. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen

https://www.youtube.com/watch?v=oliOWcS8254


Jesse Owens története az 1936-os berlini olimpiáról, és hogy hol bántak vele emberként...

https://www.youtube.com/watch?v=GG9U1A-3rSI

2017. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!