Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor kezdődött nagyjából...

Mikor kezdődött nagyjából Svédország afrikai, közel-keleti és balkáni bevándorlók által történő "megszállása"?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Értelemszerűen a háborús időkből érkeztek menekültek:


- magyarok az 1950-es években

- csehszlovákok az 1960-as években

- amerikaiak az 1970-es években

- jugoszlávok az 1990-es években

- irakiak a 2000-es években

- szírek a 2010-es években.


A gazdasági migránsok főként finnek és lengyelek.


[link]

2017. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

@1 válasza szokáshoz híven viccesebb mint a legröhejesebb South Park rész..


már a 80's évek óta érkeztek Afrikából stb "menekültek"...de akkor még Istenes volt a szitu,mostanra már eljutottunk odáig hogy kézigránátok repkednek az utcán olykor,bizonyos gettókban a szúzmáriás csillagos qva égig ér a bűnözési mutató..ugyanakkor összességében még ha recsegve ropogva is,de tartja magát az ország szochálója stb.de a kérdés meddig? lévén valószínűleg az eltartott harmadik világbeliek száma csak növekedni fog náluk is,csakúgy mint Franciaországban et cetera..privátban még sokat tudnék írni róla,én pár éve még odaakartam költözni,msotanra meg már a gondolatttól is viszolygok.és vannak ismerőseim jelenleg dél Svédországban,és ők is tudnának mesélni mi van ott,mire megy a nehezen megkeresett sok svéd korona....

2017. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
#2 válasza szokás szerint jobban csöpög a fajgyűlölettől, mint egy KKK összejövetel.
2017. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
jajj nekem már megint rágalmaznak,amúgy lassan már rágalmazásért feljelenthetnélek ha nem anonim módon lehetne ide firkálni.nemis tudtam hogy fajgyűlölő vagyok,de te biztos jobban tudod mint én.te már csak vagy annyira progresszív.
2017. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Afrikai bevándorlók száma akkor kezdett el növekedni, mikor a svéd idősebb egyedülálló nők megismerték az afrikai szex turizmust. Nem nagyon szeretnek beszélni róla, de legtöbb afrikai bevándorló emiatt tudott Svédországba költözni. A 40-50 éves svéd nők fogták az összegyűjtött pénzüket, kiutaztak különböző kedvelt afrikai országba, aztán ott lényegében szétdugatták magukat. Aztán már a nyaralás se volt elég, ha jól teljesített az afrikai srác, akkor inkább elintéztek nekik minden papírt és vitték magukkal Svédországba, ahol mást nem kell csinálniuk csak ,,karban tartani" a ,,sugar mommy"-kat (így hívják az ilyen nőket kint Afrikában). A sráccal később ment az egész családja, és mire észbekaptak a sugar mommyknak egy egész afrikai családot kellett eltartaniuk.
2017. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hogy kimentek afrikába megbsztni magukat arról hallottam, arról viszont nem, hogy utána importálták a kanjaikat...kemény...hol romlott el ennyire egy társadalom? Úgy értem a svédek mindig is ilyenek voltak? Egyszerűen nem tudom elhinni ezt az egészet...és nem csak ezt, hanem ezt a gender equality őrületet se...persze, legyen egy nő és egy férfi egyenlő bizonyos dolgokban, de abban, hogy már kisgyerekeket is úgy nevelnek, hogy nem adnak semmilyen utalást a nemükkel kapcsolatosan és majd ők eldöntik, hogy lányok lesznek vagy fiúk az elég aberált..hogy lesz így bármilyen jövőjük? pláne a sok migráns mellett akiknek szerintem baromi nagy része radikálisan elítéli a homoszexualitást, a nőkkel való egyenlőséget stb stb
2017. aug. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!