Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyek Európa legélhetőbb,...

Melyek Európa legélhetőbb, legbiztonságosabb országai most? Hova érdemes kivándorolni?

Figyelt kérdés

Mert ugye a skandináv országok, Anglia, Franciaország, Németország kiestek a rengeteg bevándorló miatt. Nem szeretnék olyan országban élni ahol félni kell a terrortámadásoktól.

De akkor melyik nyugat-európai országba a legjobb kiköltözni a mostani helyzetben? Írországon, Portugálián és Spanyolországon gondolkodom mivel ezek földrajzilag periférián vannak, így nem célpontja a migránsoknak. Ezek az országok biztonságosak?



2017. aug. 13. 14:03
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
63%
Régóta Németországban élő rokonaim vannak, az ország minden részén. Semmi bajuk a migránsokkal, ahogy a régen ott élő törökkel sem.
2017. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg működik az agymosás, te meg ráadásul még tájékozatlan is vagy, gondolom arról még nem hallottál, hogy a három migrációs útvonal (balkáni, földközi-tengeri, gibraltári) az egyik pont Spanyolországba vezet, és akkor a madridi vonatrobbantásról se tudsz, mikor 2004-ben kétszázan haltak meg egy Al-Kaidához köthető merényletben. Ezt európai szinten szerencsére a mai napig nem sikerült utolérni.


Bár hozzáteszem tudom, hogy az elmúlt két és fél évben hányan haltak meg terrortámadásban Ny-Európában? Összesen háromszáz-harmincan, tudod hányan haltak meg közlekedési balesetben Magyarországon két és fél év alatt? Ezer-háromszázan. akkor mitől kell jobban félni? Attól, hogy átmégy a zebrán Pesten vagy attól, hogy felrobbant valaki Ny-Európában? Én jobban félnék a zebrán a helyedben.


Ami pedig igazán veszélyezteti az életedet, és bármely országban utolérhet mint a szívinfarktus még nem is beszéltünk.

2017. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Izland
2017. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
82%

Időpont ma 14:11


Bevándorlók és terroristák mindig is voltak és lesznek, ld: anno ETA, IRA stb...kár ezen rugózni, hogy mi hol történik. De ha neked pl Németország máris kiesett, akkor részvétem. Üdv onnan!

2017. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Tudtam a spanyol terrortámadásról is, de az 13 éve volt és azóta nem történt semmi ilyen ott. Európa más részein meg az utóbbi időben sorozatos támadások voltak.
2017. aug. 13. 15:54
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a sorozatos? napi szinten 3? havonta 5? Évente 2?
2017. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
0%

"Bevándorlók és terroristák mindig is voltak és lesznek"


Megértem a kérdezőt, olyan helyre én sem költöznék, ahol mindkét területen eszkalálódhat a helyzet.

Nem mindegy, milyen és hány bevándorlóról, terroristáról beszélünk.

2017. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
74%

Bármely európai országban nagyobb az esélye, hogy autóbalesetben elveszted az életed, minthogy terrortámadás áldozata legyél.


Úgyhogy ne menj ki az utcára, az a biztos.

2017. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 Márics Attila ***** válasza:
13%
Ez az autóbalesetben nagyobb eséllyel halsz meg duma annyira unintelligens. 2-3 hetente legalább egyszer halomr agázolnak egy tömeget a muszlim terroristák, de természetesen CSAK Orbán hazudja ezt nekünk, és aki elhiszi az az agymosott, kérlek. Az a baj, hogy magyarországról csak elmenni lehet, mert ennyi degenerált buta mebert ilyne kis helyre berakni máshol nem sikerült.
2017. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
83%

Időpont ma 16:47


hol van 2-3 hetente tömeges gázolás migránsok által?

2017. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!