Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 22 éves meleg férfiként...

22 éves meleg férfiként melyik politikai párttal érdemes szimpatizálnom? (A többi lent)

Figyelt kérdés

A Jobboldal úgy tapasztalom nem igazán tolerálja a melegeket és ezzel szerintem sok szavazótól esnek el. Én most leginkább a DK és az MSZP felé húzok, mert az ő táboraikban a legnagyobb az elfogadás és mivel a demokrácia hanyatlóban van hazánkban, így a legdemokratikusabb erőknek nagy szükségük van a támogatásra.


Nem tudom hogyan alakulnak a dolgok 2018-ig, de a Fidesz meglátásom szerint nyíltan meleg ellenes kampányt folytat és az iskolázatlanabb híveiknek, csak annyi jön le kb., hogy melegek = liberálisok és ez a szemlélet véleményem szerint nagyon ellehetetleníti a józan kommunikációt a két fél között. Demokrataként egy toleránsabb, modernebb szemléletű országban szeretnék élni,ahol akár gyermeket is örökbefogadhatok, de az egyre erősödő szélsőséges közhangulat és a mélyülő kilátástalanság miatt úgy érzem, a meggyengült demokráciát, csak valódi demokratikus pártok állíthatják helyre. Ti hogyan látjátok ezt?



2016. júl. 1. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A pártpolitika nem a szexről szól. Az ember azzal szimpatizál, amelyiknek az elveivel, tagjaival stb. szimpatizál. Gondolom, nem megdugni akarod őket...
2016. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az MSZP-nek meg kell halnia, ha valaha még erős baloldali párt lesz Magyarországon. Az MSZP jelenléte toxikus az egész baloldalra nézve. Ugyanez a DK-ra és Gyurcsányra, bár talán kisebb mértékben. Amíg van MSZP és Gyurcsány, addig az emberek 70%-a semmi szín alatt nem szavaz baloldali pártra, mert fúj MSZP és fúj Gyurcsány. Ezeknek egyszerűen ki kell kerülniük a politikából, különben marad a jobboldal. Úgyhogy válogass a többi baloldali pártból. LMP.
2016. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

"A Jobboldal úgy tapasztalom nem igazán tolerálja a melegeket és ezzel szerintem sok szavazótól esnek el"


Senkitől ! A kormány úgyis keresztény KDNP-s, ők pedig ugye nem szimpi úgyse a melegeknek. Nomeg aki vérbeli lázadó meleg, az úgyis család ellenes, azaz nem szavazna a Fideszre sem. Senkit sem veszítenek


A magadfajtának senkivel sem érdemes szimpatizálnia, mert a baloldal és a liberálisok úgyis eladnak mindent alólad

2016. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
De tényleg, ne a melegséged határozza meg, hogy melyik pártra szavazol. Ha demokrata vagy, akkor DK vagy LMP, az MSZP már kommunista.
2016. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

"Nomeg aki vérbeli lázadó meleg, az úgyis család ellenes"


Barom.

2016. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Családellenes nem vagyok egyáltalán, sőt.. Az örökbefogadásra is utaltam, ha végig olvastátok.
2016. júl. 1. 19:27
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Semelyikre
2016. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Úgysem fog kiállni melletted senki, ne is álmodj róla, inkább beléd rúgnak.

Egyébként sem tudják mi az a liberális, kár a gőzért.

2016. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Maradj független, nincs olyan párt Magyarországon, akikhez szimpatizálni lehetne.


Fidesz: teljesen korrupt, mintha egy ukrán párt lenne.

Jobbik: kezd gyengülni, Vona-val az élen soha nem lesz kormányváltó párt.

MSZP: bizonyította alkalmatlanságát 2010-ig

DK: szellemileg visszamaradót egyénekből áll a szavazóikkal együtt.

2016. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Talán a Liberális Párttal érdemes szimpatizálnod, viszont elsőnek igaza van, a politika legyen másodlagos a nemi identitás szempontjából, nem érdemes véleményem szerint keverni a kettőt.
2016. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!