Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz a közeljövőben III....

Lesz a közeljövőben III. világháború?

Figyelt kérdés

Ha igen, szerintetek mikor fog kezdődni, és mikor éri el Magyarországot? Kik állnak mellettünk?

Illetve mostanában lesz Magyarországon terrortámadás?



##háború ##terrortámadás
2017. aug. 18. 11:39
1 2
 11/18 Lazy Lover ***** válasza:
Már zajlik ! De azt vesszük a második véget se ért
2017. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a 3. Világháború már megkezdődött.Valószínűsítem a Szíriai „polgárháború”,Líbiai „diktatúra” megszüntetése,nagyban hozzájárult ahhoz hogy európába több millió iszlám ember indulhasson meg európába,köztük több ezer,tízezer iszlám harcossal.Akiknek a feladata terrorcselekményeket végrehajtani Európa szerte,Európa félelemben tartása.Ennek következtében európai keresztény ellenállások fognak létrejönni ami az iszlám kissebség kiűzése kiírtását fogja európában eredményeni.Természetesen lesznek Országok és régiók közti megoszlások e téren,lesz aki támogatja lesz aki nem ezt a polgárháborút.Ez erősen megoszthatja európa gazdaságát ami gazdasági visszaeséshez széthulláshoz vezet.Miközben europa népei polgárháborút vívnak az iszlámokkal és azok támogatóival lassan elgyengül,és ekkor jön majd a baltikumban alibiből „oroszország ellen” állomásozó amerikai felmentősereg akik megszabadítanak minket a gonosztol.(hát persze hogy nem).Rendet raknak a gyenge europában,mint ahogy azt a második világháború végén is tették.Természetesen az arabok bentmaradhatnak majd,sőt többen is jöhetnek mint eddig,bűnnek számit majd az arabok elleni rasszizmus és a bekeveredésük lesz anyagilag támogatva.A gyenge tagországokat ujra felosztják,illetve egybe olvasztják és létrehozzák az Európai Egyesült Államokat amit az USA bol irányítanak.Természetesen ez hosszú folyamat lehet és vérrel áztatott.
2017. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Gézengúzz10 én is tudok erőseket mondani: szerintem az I. világháború nem ért véget... azóta is más-más eszközökkel folyik a háború.
2017. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
A közeljövőben biztos, hogy nem lesz. Véleményem szerint nem Észak-Korea jelenti itt a legnagyobb veszélyt. (Neki csak a szája nagy.) Kim Dzsong Un nem merne Trumppal játszadozni. Az elmúlt években Kína fegyverkezése a leggyorsabb és legnagyobb. Kína azt mondta, pár év békét kér. Ezeket a "békés napokat" a hadserege teljes felfegyverezésére akarja szánni. Kérdésedre válaszolva 2047-re tenném a III. világháborút. (De ez az én szubjektív véleményem.) Magyarország a jelenlegi kormányt elnézve biztos a vesztes oldalon állna. (És nem vagyok komcsi.) Lesz-e terrortámadás? Ha a migrante-kat nem engedik be, akkor nem nagy az esélye, de bármikor megtörthénhet, mert a biztonság a jövőben kiszámíthatatlan.
2017. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, ezt egyértelműen nem lehet megmondani, de én valószínűtlennek tartom. Azért azzal az országok vezetői is tisztában vannak, hogy a jelenlegi haditechnikával, akár az emberiség kihalását is eredményezheti egy világháború. Elég, ha csak egy ország bevetne atombombát, arra már lenne válasz. Aligha célja ez bárkinek is.
2017. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz.

Ha igen, azt nem úgy kell elképzelni, ahogy a kedvenc játékaidban zajlik. Az olyan lesz, hogy sok tapasztalatot nem fogsz szerezni róla. De nagyobb kínok között fogsz meghalni, mintha egy akna elvitte volna a lábad tövestől.

Éppen emiatt nem számít ki hol áll, és melletted ki áll. Úgyse tart sokáig.

2017. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyébként már rég túl vagyunk rajta. Volt a 30 éves háború, 15 éves háború, napóleoni háborúk, plusz a kettő a XX. században. Úgyhogy legközelebb kb. a 6. jön.
2017. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

2047? A napot, hónapot is tudod?

Ezt hasracsapás szerűen jelentetted ki?

Ugyan már, ne vicceljünk. Honnan tudod hogy mi fog még addig történni? 30 év az sok idő ám :)

Mellesleg, ha Trump nem képes befogni, sok dolog megtörténhet. Hiába; rossz ember került a világ egyik legfontosabb szerepére. Észak-Korea fenyegeti Amerikát, erre a drága elnök pedig “nyaral”? :) Ilyen egy igazán felelősségteljes ember? Mellesleg, ezt a viszájt is ő indította úgy, hogy képtelen fog befogni a száját. Ha Észak-Korea netán tényleg támadásba lendül, akkor elég nagy háborúra számíthatunk, élénk Amerikával, a ruszkikkal, Koreával, és vszeg Kína sem maradna ki. A többi pedig már jönne magától.

2017. aug. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!