Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a szélsőséges...

Mit gondolsz a szélsőséges liberalizmusról?

Figyelt kérdés

pl genderisták, PC-sek, anti fasiszták, nyitott határokat támogatók, 3.-4. hullámú feministák. Az ilyenekre gondolok akik fehér gyűlölők:

https://www.youtube.com/watch?v=rfqAkUXKT5Y

akik tömegesen vernek más embereket a különböző politikai véleményük miatt:

https://www.youtube.com/watch?v=kUu46J_OHQ4

akik megölnének minden születendő fiú babát:

https://www.youtube.com/watch?v=wAIMjMdEPzU

Szóval mit gondolsz a szélsőséges liberálisokról?



2017. okt. 10. 13:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

"genderisták"


Az, hogy a kisgyerekekre ne erőltessünk rá nemi szerepeket, szerintem támogatandó. Ha Sárika kisautózni akar, nem babázni, akkor hajrá. Persze vannak bolondok, akik pl. semleges neműnek jegyzik be a gyereküket, az ilyesmi káros. Nem kell se a semlegességet, se a szigorú nemi szerepeket erőltetni. Szabadságot kell adni, aztán majd kialakul. LIBERalizmus...


"PC-sek"


A PC egy üzleti döntés. Nem raknak pl. filmekbe, műsorokba, stb. olyan dolgokat, amik sértők lehetnek egyes csoportok irányába, hogy maximalizálják a potenciális közönséget. Kikényszeríteni ezt se nagyon van értelme.


"anti fasiszták"


A lakosság 95%-a anti fasiszta.


"nyitott határokat támogatók"


A nyitott határokat támogatom.


"3.-4. hullámú feministák"


A feminizmus szerintem eléggé túlnőtte magát. A nők manapság nagyjából egyenlőek a férfiakkal a civilizált területeken. Ahol pedig nincs egyenlőség, azt nem lehet felülről megmondani. Pl. egy buliban én megyek oda egy csajhoz, és én veszek neki egy sört, nem pedig fordítva. Ez egyszerűen így van, és nem lehet törvénybe iktatni az ellenkezőjét.


"Az ilyenekre gondolok akik fehér gyűlölők: "


Aki fehér gyűlölő, az nyilván nem liberális.


"akik tömegesen vernek más embereket a különböző politikai véleményük miatt"


Bármilyen oldalon lehet találni ilyet. Ez nem politikai kérdés. Nyilván az égvilágon senki nem támogatja az erőszakot csak úgy. Aztán amikor nagy tömegeket felhergelnek, akkor néha erőszakossá válik a helyzet.


"akik megölnének minden születendő fiú babát"


Ez nyilván teljesen hülyeség. Nem hiszem, hogy van 7 ember a 7.000.000.000-ból, aki ezzel egyetért. Szóval ez olyan, mint hogy akkor a fideszesek szerint meg Orbánt és családját Magyarország királyi dinasztiájává kéne emelni. Tuti van egy-két ilyen elborult, de ha egyszer a vizsgált csoport 99,9999%-ára nem igaz, akkor ne jellemezzük már ezzel az egész csoportot.

2017. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek pont annyira liberálisok, amennyire a kommunisták szociáldemokraták, vagy amennyire a nácik hazafiak. Magyarul átestek a ló túloldalára, és átmentek diktatúrába. Annyi a különbség, hogy a kommunisták és a nácik legalább megvédték az országukat, a szélsőliberálisok viszont tálcán kínálják azt az ellenségnek.
2017. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Ezek nem szélsőséges liberálisok, maga a liberalizmus is szélsőséges, régen is ugyanilyen volt, ez történelmi tény. 1789-ben sok ezer ember fejét vágták le, csak mert gaz nemes volt, a 19. században beengedtek ide egy 1 milliós új kisebbséget, amelynek tagjai aztán megcsinálták itt a kommunizmust (ezt a kisebbséget több mint 100 országból üldözték el a történelem során).
2017. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%

Mint láthatod, a liberálisok mindig igyekeznek terelni, ez nem is az igazi liberalizmus, ez túlzott liberalizmus. Ahogy a komcsik is azt mondják, hogy nem is volt kommunizmus...


"Amúgy meg a szélsőség sehol-semmiben sem jó."


Néhány szélsőséges ötletnek köszönheted, hogy most írhatsz a neten.


11, a gyerekekre nem erőltetnek nemi szerepeket, azok mindazonáltal léteznek, és nem tehetsz ellene semmit. Megpróbálták már egy ikerpárral ignorálni a nemeket, nem végződött túl jól. A PC nem üzlet. Mondok egy tipikus antifasiszta megnyilvánulást: mikor a Drezdában bestiális módon meggyilkolt több százezer civilre emlékezőket két pofával nácizod és meg akarod verni. A liberálisok régóta fehérgyűlölők, ezt a vak is látja. A fehérellenes rasszizmust támogatják, miközben fehér rasszizmusról hazudoznak akkor is, ha fekete az elkövető.

2017. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%

Ki a fenét érdekel most úgy őszintén? Semmi különbség nincs baloldaliságot túlzásba vivők és a jobboldaliságot túlzásba vivők között (max annyi, hogy a pc-sek jóval kevesebben vannak) Nem érdekel. Most mit csináljak? Én is keresgessek youtubeon ilyen 1-200ezres megtekintéssel rendelkező eldugott kis videókat, és meresszem a szemem, hogy "hú hát milyen világban élünk, hogy ilyen emberek is élnek??? szörnyű!!!4!"

Hetente van legalább 5 ilyen kérdés, fogalmam sincs, hogy miért nem unjátok még a nyafogást....

2017. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
25%

https://www.youtube.com/watch?v=BKlzOimrw2w

oh nézd csak én is találtam videót egy retardált jobbosról, szóval ezek vagytok ti mindannyian, fuj-fuj ellepitek és megfertőzitek a világot ezzel a baromsággal, aki meg azt mondja, hogy nem ilyen az egész jobb/republikánus oldal az képmutató, hazudik és és nem meri felvállalni a saját mocskát.


Kb így hangzotok....


Amúgy ha a szélsőséges liberálisok idegesítőek, és ők pofáznak mindenhol, akkor miért van az, hogy szinte csak jobbosok árasztják el ezt az oldalt, meg úgy általában minden létező internetes felületet a hülyeségeikkel? Legalább lenne valami látszata, hogy miről beszéltek, de nem elég, hogy a legtöbb hatalmon lévő kormány (a miénk is) a ti oldalatokon áll még így is áldozatnak akarjátok tettetni magatokat. Nem is tudom hogy mihez hasonlítsalak titeket; egy rossz vicchez, vagy egy beragadt lemezhez...

Ja, legyél dühös mert összejött 20 hülye, egy meg lekamerázta őket, vagy szerezz valami normális hobbit..

2017. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Őszintén? Leszrom az összes izmust.
2017. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt, hogy már eltörölhetnék ezeket a kategorizálásokat, ezek szimpla idióta emberektől származó dolgok, most már eljutott pár ember oda, nem lehet berakni őket egy körbe sem.

Nekem nincs bajom a menekültekkel, a cigókkal, ellenben van bajom a dzsúzokkal, a genderbzerátorokkal, a feministákkal, meg a színes-mézes mázos legyünk szépek és jók, ugyanakkor meg ugyanezeknek még a leheletük is mérgező.

2017. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én liberális vagyok és feminista, de a szélsőséget mindenben elítélem. Megjegyezném azonban, hogy amíg a fiúgyermekek abortálása csak egy ilyen szélsőséges hülyének a youtube-os hisztijében merül fel, addig a lánygyermekek elvetetése több országban tömeges, megszokott gyakorlat, és majdnem minden valós vagy vélt problémára, ami a férfinemet érinti, szinte azonnal lehet találni olyat, ami a nőket ténylegesen érinti...
2017. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Megpróbálták már egy ikerpárral ignorálni a nemeket, nem végződött túl jól."


Ha David Reimerre gondolsz, az ő esete azért nem egészen így zajlott. A születése után rutinból végzett körülmetélés során sérült, ezért le kellett operálni a péniszét és úgy döntöttek, lányként nevelik fel. A probléma pont nem a "gendersemleges" nevelésből adódott, hanem arról, hogy rákényszerítették a sztereotip lány szerepet. Ha valóban olyan család neveli, ahol tökmindegy, hogy autóval vagy babával játszik a gyerek, valószínűleg sokkal kevesebb gondja lett volna.


Érdekes, hogy felhozza valaki, hogy NEM jó a gyerekeket elvárt szerepek szerint nevelni, erre azzal válaszolsz, hogy nem igaz, mert David Reimert is elvárt szerepek szerint nevelték és nem lett jó vége :O

2017. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!