Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a helyzet mostanában...

Mi a helyzet mostanában Franciaországgal? Olyan veszélyes, mint mondják (Párizs)?

Figyelt kérdés
Egy ott született, ott élt ismerősöm például azt mondja, hogy soha nem merne visszamenni oda...
2017. nov. 30. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ,hogy napi szinten akarsz látni kb. 100 Lukaku féle fekete embert, és bármikor eldörrenhet az AK. Szerintem nem biztonságos, érdemesebb Franciaországban egy kisebb városba költözni,de maradj inkább Magyarországon,biztonságban vagy.
2017. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
59%
Bizonyára szigorítottak a biztonsági intézkedéseken az elmúlt évek eseményei óta.
2017. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A jó édes ***** válasza:
66%
Pont úgy néz ki, mint egy gyarmattartó birodalom fővárosa. Ebben meg lehet találni az egzotikus szépséget is - meg azt is, hogy túl sok Franciaországgal kapcsolatos elképzelésed ott nem fog beigazolódni. Egyébként szép, modern város - megéri nézelődni - de a nagy, grandiózus múzeumok és közterek zsúfolásig vannak turistával: nagyon körültekintően kell időpontot választani. A helyi lakosság meg olyan, mint a magyar húsipar párizsija: van benne minden.
2017. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ettél mostanában párizsit, akkor nagyon jól tudod, hogy mennek ott a dolgok. Manapság már háziállatnak se ajánlott adni.
2017. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Hű, igaza van a barátodnak!!! Én is nemrég voltam ott és iszonyú volt! Soha nem ennék vissza, csoda hogy túléltem! Meg az a torony is ollyan magos, aszittem leszédülök! Meg egyáltalán, semmilyen nagyvárosba nem szabad menni mostanában, különösen ollyanba akiknek a Brüszel diktál!! Biztos hogy lelőnek meg felrobbantanak... :((( Jobban tesszük mindannyian ha leköltözünk Jászkarajenőre vagy Mecseknádasdra, ott vagyunk biztonságban!


LOL.

2017. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó 3 válaszoló hagyjon már a hülyeségeivel... Au pairnek szeretnék kimenni, ezért kérdeztem. Had érdeklődjem már meg, hogy mennyire biztonságos, azért van ez az oldal. Híradót meg nem nézek
2017. dec. 1. 11:58
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Szombaton jöttem haza Párizsból. Egy hétig voltam ott üzleti, illetve vittem páromat is kicsit kikapcsolódni. Aki azt állítja, h Párizs veszélyes, az vagy nem járt ott, vagy pedig paranoiás! Van sok néger az tény, de mind normális. Kedvesek és segítőkészek. Ők màr gondolom Franciaországban születtekés annak is valják magukat.

Ha már az egyik előttem szóló felhozta a focit, hát meg kell nézni a francia, angol, belga válogatottakat. Tele vannak feketékkel, de attól ők nem buták, vagy ősemberek. Épp az említett Lukaku is a MU eggyik legjobb játékosa, azzal a Pogbával aki szintén néger és francia. Nem is értem ezt a hozzáállást! Ebből kiindulva Obama is egy veszélyes ősember volt? Vagy Nelson Mandela, Venus Williams, Hamilton, Tiger Woods...

Párizsra visszatérve, sokat sétáltunk ott éjjel is, semmi probléma nem volt. Budapest belvárosában sétált már valaki? Sokkal rosszabb arcokkal van tele a Blaha esténként.

2017. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Párizs még mindig biztonságosabb, mint Budapest.


Ha Budapest biztonságos város, akkor Párizs is az.

Jó, nyilván nem a világ legbiztonságosabb fővárosa (mert az Tokió), de...

2017. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A jó édes ***** válasza:
0%
Azzal az apró különbséggel, hogy Budapesten nem mészároltak le több, mint 150 embert az elmúlt években és nem volt többszöri robbantási kísérlet templomok vagy rendőrkapitányságok ellen. De egyébként igen - majdnem tényleg ugyanolyan biztonságosak :D
2017. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Teréz körúton nem rendőröket robbantottak?
2017. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!