Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért gondolják...

A jobboldaliak miért gondolják, hogy az intelligencia és a jövedelmi, vagyoni helyzet összefügg?

Figyelt kérdés
Mintha az okosabb embereknek lenne magasabb jövedelme.

2017. nov. 17. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem hogy ezt gondolnák, hisz csak meg kell hallgatni a dulpanullás Mészáros Lőrinc egyik másik nyilatkozatát, teljesen ostoba szegényy.
2017. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Diplomával sokkal jobban lehet keresni mint nélküle. És kik mehetnek gimibe? Egyetemre?

Az okosak.

2017. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nem gondolom hogy minden esetben így van pedig jobboldali vagyok. De azért egy inteligens tanult ember könnyebben boldogul mint egy analfabéta szerintem.
2017. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem azt gondoljuk hogy így van, hanem hogy így kellene hogy legyen.
2017. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Ott van például Mészáros, az ország 5. leggazdagabb embere és ő maga mondta hogy okosabb mint Mark Zuckerberg ( a Facebook alapítója ). Persze azt is hozzátette, hogy sikere nem csak neki, hanem a Jóistennek és Orbán Viktor barátságának is köszönhető...
2017. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted semmi összefüggés nincs a kettő közt?


Persze kivételek vannak, de az más téma.

2017. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy mit gondolnak a jobboldaliak? Ez csúnya általánosítás, ami az egyszerű emberek válasza a bonyolult világra. A válaszadók se jobbak akik meg egy ellenpéldával akarják cáfolni az állítást.


Ugyanakkor szerintem elmondható, hogy általánosságban nézve aki intelligens az jó eséllyel fog többet keresni, mint az aki nem. (Nézd meg pl. a legjobban fizető állásokat és szerintem te is rájössz, hogy lehet ebben az állításban igazság.)

2017. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondom hogy a kettő között összefüggés van, de azért kíváncsi vagyok hogy a havi 300,000 forint felett kereső emberek közül hánynak van 100 alatti IQ-ja
2017. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 árokpart ***** válasza:
23%
Pont, hogy sajnos a legtöbbször a bolondnak áll a szerencse, meg akinek jó kapcsolatai vannak. Lehet bárki akármilyen intelligens, sokdiplomás stb. ha a legtöbb helyen a főnöknek mindig van behozott embere. Nézd meg kik szerepelnek borzasztó nagy pénzekért a különböző televíziós műsorokban ami sajnos fő műsoridőben van. Nem azok sajnos akiknek normális esetben egy normális világban kellene.
2017. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez így lenne,akkor az össze proli a baloldalra szavaz,mégis többnyire a jobboldaliak alkotják a prolik rétegét.
2017. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!