Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amíg egy ország nem fogadja...

Amíg egy ország nem fogadja el a genderelméletet, addig sosem lesz ott igazi demokrácia?

Figyelt kérdés
Ha valahol állami szinten csak 2 biológiai nemet fogadnak el, szemben a genderelmélet szerinti 50+ nemi identitással
2018. jan. 19. 23:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Muszály elfogadni a genderelméletet. Olyan okos sokszínű ország, mint a magyar nem lehet csak 2 nemű.
2018. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Én leszarom, "gyárilag" 2 nem van még mindig.

Ennyi.

2018. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Ki nem fingja le a genderelméletet? Kettőnél több nem soha sehol nem lesz, mivel nem is lehet.
2018. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha valahol az állam feladatának érzi, hogy államilag definiálja a nemiséget, ott sose lesz igazi demokrácia. Szerencsére Magyarországon azért nem ilyen rossz a helyzet.
2018. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként három nem van, férfi, nő és retardált.


Másrészt, a demokráciánknak nem mások számára kell megfelelnie, hanem nekünk. Demokrácia elfogadó nemzetközi zsűri nem létezik.

2018. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
És a biológiai nem mióta egyenlő a nemi identitással?! Vagy farkad van vagy nincs. Esetleg lehetsz hermafrodita. Ennyi.
2018. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés válasza attól függ hogy valaki mennyire fogadja el a genderelméletet.


Szerintem elég ha az igazolványodban a biológiai nemed van feltüntetve, illetve ha a mellékhelyiséget is aszerint használod. Minden ami ezen túl mutat, hogy te minek érzed magad, vagy miként öltözködsz, az a te dolgod...

Még szerencse hogy magyarul nincsen "he" meg "she", ezért ebből a "rettentően fontos" vitából kimaradunk...

2018. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom a genderelméletet.
2018. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

50+, hoppá. Abba azért már benne van minden kisvirág hópehely elvontság, nem? Én elég fantáziadúsan is csak 5-6-ig tudok számolni s ebbe már a multi (amikor egy emberben többen lakoznak) is benne van.

Szexuális orientáció, ott tényleg van rengetegféle, olvastam róla, még meg is értettem, bár az extrák tényleg nem sok vizet zavarnak, nem kell velük külön foglalkozni. De a nemi identitásra ugyanez igaz, még a transzneműek sem tudnak erről az 50-ről, minek is?


Nem hinném, hogy a demokrácia s a transzneműek magukat jól érzése ezen múlna. Persze én csak egy androgün vagyok, akinek könnyű, mert még a saját nemével sincs baja, nekem igazából még az is tökmindegy, férfinak vagy nőnek néznek, nincs sok érzékem a nemi különbségekhez, ami androgünként nem is csoda. Van empátiám, de a hiperspeciális kisvirágok iránt nem sok (azért emlegetem a virágot, mert mintha lenne valami afféle besorolás is valakiknél).


A névmásokkal valóban szerencsénk van, az angolok nagyon belekavarodtak s én még csak párral találkoztam, biztos van minden hópehelynek külön, mert anélkül frusztráltak lesznek...

2018. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, tegyük fel, hogy elfogadjuk az elméletet.

Mi lenne a következő lépés az állam részéről ?

Be lehetne írni a személyi igazolványba, hogy én kék virágnak vagy teherhajónak érzem magam nagy kéménnyel ?

Esetleg 50 különböző nyilvános WC-t kellene kiállítani, hogy a kisautók is zavartalanul le tudják engedni a fáradt olajat ?

Rajtunk a turáni átok és ez meg még a gender elmélettel akarja fokozni a bajt.

2018. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!