Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért huhogják le azokat,...

Miért huhogják le azokat, akik a keleti rokonnépek felé nyitnak?

Figyelt kérdés

Most gondolok arra hogy a türk népek (török,kazah,azeri stb.) testvérnépnek gondolják a magyarokat a hun szármázas miatt, ezért ők nagy örömmel köszöntenek és kedvelnek minket, gyakran látni interneten is dicsérő hozzászólásokat.


Bezzeg ha egy magyar üdvözöl egy türk embert akkor rögtön rátámadtak olyan szavakkal hogy f***fej turanista.


Egyszerűen nem értem ha szinte minden magyar ember tudja hogy keletről jöttünk, Közép-Ázsiából akkor miért fáj nekik ez?



2018. jan. 27. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Mert mosottagyúak.
2018. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

1. Én még soha nem láttam ilyen jellegű "támadást".

2. A mai magyarság annyira vegyes, gyakorlatilag közünk nincs a "gyökereinkhez".

2018. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

A Nyugatnak nem érdeke a keleti nyitás.

Az ő szócsöveik nyüszítenek ha ez terítékre kerül.

Nyilván kevésbé lehet pórázon tartani Magyarországot ha több lábon áll.


Amúgy meg lehet vizsgálni a UK, Németország és akár Franciaország kiterjedt keleti kapcsolatait (az oroszokat is beleértve)

2018. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha neked ezek a népek az etalonjaid, akkor csak gratulálni tudok hozzá.
2018. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Arról nem is beszélve, hogy a mai magyarok több, mint 90%-a szláv vagy germán eredetű és csak pár százalék ősmagyar.

Szóval nem értem, hogy mire ez a nagy türkmánia.

2018. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

És hány évszázada jöttünk mi keletről?

És azóta,akik itt élnek,kikkel keveredtek?Csak nem európaiakkal?


Semmi rokonság nincs.


Részemről én európainak vallom magam,és a fejlett,nyugati országokhoz hasonlóan szeretnék élni,nem pedig olyan emberekkel közösséget alkotni,ahol nincs jogállamiság,és látszatdemokrácia van,emberi jogok egyenlőek a 0-val.

2018. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Ez kell ide is, mi?

2018. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
A magyarságnak már évszázadok óta káros ez a vagy-vagy gondolkodásmód. Én nem hurrogok le senkit, csak azt, aki szerint választani kell európa és ázsia között, mert a magyar nép akkor önazonos, ha a legázsiaibb európai és a legeurópaibb ázsiai lehet.
2018. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

"nyitnak"...

Ebben a szóban keresendő a probléma. Amíg te testvérnek tartasz bárkit, mint "nyitás", addig nem hiszem, hogy bárkinek komoly baja lenne vele. Amikor egy 20 évre titkosított szerződést kötsz egy korrupt oligarchával, mert felé "nyitunk", akkor viszont máris más a leányzó fekvése. Szerintem "nyitogatás" helyett maradjunk meg a földön, a kézzel fogható politikánál.

2018. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 hollófernyiges ***** válasza:
67%
A barátkozás mindenkivel jó dolog, de amúgy sem mi, sem a türkök nem vagyunk hun származásúak.
2018. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!