Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Budapest fejlődött az elmúlt...

Budapest fejlődött az elmúlt 8 évben?

Figyelt kérdés

Szerintem rengeteget fejlődött.

Mind a kerületek önállóan, főleg a 8., 9., 13. Mind pedig a tömegközlekedés.


Egyre több dolog frissül, újul meg.


Például itt olvasgatva a kérdéseket is az tűnik szembe, hogy egész jó véleménnyel vannak a fővárosiak az otthonukról. Talán jobb véleménnyel, mint 2010-ben.


A kosz és a hajléktalanok mondjuk továbbra is probléma...

Illetve jó, hogy rengeteg az építkezés, de néhány kerület mintha úgy gondolná, hogy a sok építkezéssel minden meg van oldva, közben romlik náluk a közbiztonság és lepukkantak a közterületek. Nem a 8, 9, 13-ban tapasztalom ezt.


Tudom, önkormányzati választás 2019-ben lesz csak.



2018. febr. 1. 19:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is, itt élek és tapasztalom, a tömegközlekedés nagyon pöpec lett ahhoz képest amilyen mondjuk 6-8 éve volt. Persze van még mit csiszolni.
2018. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem végtelenül szomorú,amit a város értékeivel például az ingatlaival művelt a kormány (Rogán maffia). Szétloptak minket. Persze van amit kipofoztak, de melyik kormány nem szépítgetett, ez egyáltalán nem volt kiemelkedő az elmúlt 8 évben :(
2018. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát 2010-ben igen siralmas állapotok voltak. Nekem az volt a véleményem, hogy Bp szép önmagában, de....


Villamosvonal nem épült, új jármű irtó kevés jött, az utastájékoztatás a béka .. Alatt, az Alstom metrókat évekig nem állították forgalomba, a 4-es metró építése úgy lelassult, hogy szinte leállt.


Az én kerületem megváltozott teljesen, pálfordulás történt. Pl az összes, de az összes közpark és tér felújítva. Felújított sztk, felújított ovik, bölcsik, néhol teljesen új, nagyobb épületet emeltek; új játszóterek, parok és kutyafuttatók.

2018. febr. 1. 20:04
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Valóban sokat javult, azon viszont mindig lehet vitatkozni, hogy ebből mennyi az aktuális kormány érdeme. A kornyék, ahol 2011 óta lakok, az speciel nem változott semmit.
2018. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Megnyomták.
2018. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, melyik a rosszabb. Az, hogy létrehozták a BKK-t, a halálból hozták vissza Budapest tömegközlekedését, majd 5 év után szétverik és züllesztik az egészet, vagy ha hozzá sem nyúltak volna...
2018. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mit züllesztenek le?
2018. febr. 2. 04:55
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra költöttek amit lopható beruházással lehetett megvalósítani. A költségvetés 40%-át ráköltötték a városra, a 60% ment az offshore számlára. Nehéz így örülni bárminek, hisz a lopásnak is örülni kell akkor.
2018. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a lopás az, ami mindenütt jelen van.


Amúgy meg lopás ide vagy oda, szerintem most is élhetetlen Budapest, de egy fokkal használhatóbb és szebb, mint a Demszky éra után.

2018. febr. 2. 08:08
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ami látványos és kirakatként funkcionál, jobban néz ki. Ami viszont a praktikai, és fenntarthatósági szempontokat illeti, bizonyára a következő társaságnak marad rengeteg szerződésben aláírt, de nem teljesített határidővel.

Ha valaki ebbe nem fullad bele, akkor mi fogunk :(

2018. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!