Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lenne nagyszerű, ha...

Nem lenne nagyszerű, ha Magyarország és Szlovákia egyesülne?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2018. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
De. Egyesítsük azt a két népet, ami kb a legjobban utálja egymást az EU-n belül. Tuti jó vége lenne...
2018. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi hasonló nem lenne nagyszerű, ami azzal járna, hogy egy csomó idegen nyelvű állampolgára lesz az országnak.
2018. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is nagyszerű, de érdekes szitu lenne...
2018. febr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Ígyis óriási probléma, hogy például itt Kelet-Magyarország egyre jobban szakad le, egyre jobban csórósodik el.

Most fognád és még több csóró régióval egészítenéd ki az országot, főleg a keleti részeket. Kint Szlovákiában sokszor nagyobb szegénység, nagyobb putrik vannak, mint Magyarországon. Munkám miatt jártam már párszor Szlovákiában a gömöri régióban, azóta nem tekintem teljesen csóró régiónak Borsodot, mert az ottaniakhoz képest mi itt Borsodban jobban élünk.

Mentem át olyan településeken, ami után azt mondtam, hogyha a következő település nem az ahova mennünk kell akkor fordulunk vissza és kész.

2018. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"De. Egyesítsük azt a két népet, ami kb a legjobban utálja egymást az EU-n belül. Tuti jó vége lenne..."


Egyáltalán nem utálják egymást, csak magadból indulsz ki.

2018. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Már egyesült. Másik 26 országgal együtt.
2018. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Faszás lenne. Csak inkább Magyarország lenne Szlovákia alá rendelve területi autonómiával, legalább végre belépnék az eurozonába
2018. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A skót is utálja az angolt, mégis egy ország, s a skótok ki sem szavazták magukat
2018. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szegény Szlovákokia...
2019. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!