Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit lépne a kormány, ha...

Mit lépne a kormány, ha kialakulna egy olyan mozgalom, hogy Budapest elit részein csövezne mindenki?

Figyelt kérdés
Pl.: Fiatalok ott alkoholozálnának mindig, a hajléktalanok is ott csöveznének, und so weiter....
2018. márc. 11. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem kormánytéma, a budapesti közterületfelügyeletnek meg a rendőrségnek kéne intézkednie.
2018. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor olyan lenne mint pest többi része egy putri tele tirpák emberszerű valamikkel a mocsokban illetve egy ideig a szép környezetben aztán a mocsokban
2018. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Buda elit részén nőttem fel, és sokszor ott alkoholizáltunk. Bár nyilván nem volt akkora tömeg sose mint az Erzsébet téren egy péntek nyári éjszaka, illetve a lehetőségekhez mérten kulturáltan viselkedtünk.
2018. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, a XI. nem tipikusan elit, de állítólag majdnem az, és tudom, azon belül is a belvároshoz közel esö részek ill. a vasút hegyej/ XII. kerület felőli oldala elit, de.


De ha még így is számít, a XI. kerület közepén már így is tanyáznak, laknak az utcán hajléktalanok és ők ill egyéb középkorúak iszogatnak egész álló nap, hajnalban és kora este is. Csövesgránátot, kupakot, sörödobozt, egyebeket hagynak maguk után.


Kicsit beljebb kellene menniük, a belváros felé, no de akkor kész lenne a mozgalom? :D

2018. márc. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!