Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Attól hogy én itthon odafigyel...

Attól hogy én itthon odafigyelek az élelmiszer pazarlásra attól miért lesz jobb az éhező embernek?

Figyelt kérdés
Erkölcsileg biztos jelent valamit hogy tisztelem őket azzal hogy nem dobom a szemétbe a maradékot,de gyakorlatilag ezzel én nem segítek rajtuk.
2018. márc. 16. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisebb lesz a fogyasztáskülönbség.
2018. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rajtad kívül is többen is így tesznek (nem dobni a szemétbe a kaját), és mondjuk felajánlani valamilyen segélyszervezetnek, akkor már van értelme.
2018. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha oda figyelsz rá tudatosan akkor előbb utóbb kevesebbet veszel. Nem lesz mi odaadni. Aztán ha mindenki így tesz akkor kevesebbet állítanak elő. Eritreában ugyanúgy fognak éhezni. Pláne hogy Afrikában szaporodnak mint a nyulak. Megoldhatatlan kérdés
2018. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb, viszont te saját magadnak spórolsz.
2018. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!