Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek "bérkommentelők?

Tényleg léteznek "bérkommentelők?

Figyelt kérdés

Épp a die Welt kommentjeit olvastam egy a magyar választási esélyeket leíró cikknél, mikor szembe jött velem az alábbi tag

[link]


Csak én vagyok rosszindulatú, vagy ez tökéletes bizonyíték arra, hogy a fideszt próbálja magát a neten is nagyon nyomni, kamuprofilokkal ( Nincs félelem, mi? Itthon jobban tartanak a migránsoktól, mint a németeknél..)


2018. márc. 31. 00:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hakapeszi: Az nem vélemény, hogy itthon minden a lehető legnagyobb rendben, hanem egy álomvilág.

Nem azzal van baj, hogy ő esetleg elégedett a fidesszel, mer a nagycsaládosokat megértem, ha ők azt mondják jó ez így nekik, de ez konkrétan ugyanaz, amit a közmédiában tolnak, hogy itt minden szép és jó...

2018. márc. 31. 15:54
 12/13 A kérdező kommentje:

+ hogy viktor mennyi minden jót tett az országgal, és ő a legjobb politikus itthon.

Mielőtt félreértenétek még egyszer: Nem azzal van bajom, hogy valaki leírja egy külföldi oldalra, hogy szerinte a fidesz nyer és ő nem feltétlen sajnálnám, hanem a tartalom.

Egész egyszerűen, hogy nincs félelem az országban, vagy hogy milyen nyugodt az élet itthon, egy hazugság.

Előbbi kapcsán van statisztika, hogy itthon félnek az euban a leginkább a nem európaiaktól, utóbbi esetén pedig érdekelne mennyire nevezhető nyugodtnak az, ha 5 méterenként hergelik a népet az aktuális ellenség ellen...

(+ a nagy jólét megemlítése közben valamiért kimarad a millióegy korrupciósügy)

Hasonlóan idillikus képet, és Orbánnak való benyalást origon/pestisrácokon/888on olvashat az ember...

2018. márc. 31. 15:59
 13/13 A kérdező kommentje:
++ gyanítom rendkívül életszerű, hogy valaki nem tud németül, de felnéz egy német weboldalra unalmában csak azért, hogy google translate-el leírja, mekkora király itt az élet :D
2018. márc. 31. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!