Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan szoktathatnám le...

Hogyan szoktathatnám le apukámat az Echo-TV-ről?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom elviselni, hogy ezt a gyomorforgató, bicskanyitogató, primitív szennyet nézi. Most voltam kinn a nappaliban, és megint az Echot nézte. kb. 10 percet hallgattam a műsört és olyan hányingerem lett, hogy azt nem tudom leírni. Londonról beszéltek, hogy ott mekkora problémát okoz a bevándorlás. Nem is ezzel, van a baj, mert erről a témáról beszélni kell, mert meghatározó szerepe lesz a jövőnkbe, és igenis szükséges az értelmes vita. De ami itt ment, az uszítás és gyűlöletkeltés semmi más. A végszó volt a legjobb, "Londonban a Mohamed volt a legnépszerűbb férfi név, valamelyik évbe, úgyhogy haza is utazunk jó magyar hazánkba ahol véletlenül se találkozok Mohamedekkel és nincsenek no-go zónák." (Üzenném a hülye gyereknek, hogy sétáljon egyet a Hős utcában :).) Bevándorlás és gyűlöletkeltés a miránsokkal szembe éjjel-nappal és ha véletlenül nem ez lenne a téma akkor meg Vona Gábor meleg meg muszlim meg a csúnya rossz Jobbik fujfuj...Akik ezt a csatornát nézik komolyan nem unják már ezt a bő 2 témát?

Hogyan tudnak apukámat leszoktatni erről, vagy felnyitni a szemét?



#propaganda #Echo-TV
2018. ápr. 6. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Jó lenne ha odafigyelnél arra is amit apád néz a tévében és netán arra is, amit a hülyegyerekének láthatóan eddig hiába próbált magyarázni.


Hagyd békén apádat, neki legalább van esze és téged is megpróbál megvédeni.

De semmi gond, ha nem tetszik, mehetsz Isten hírivel.

Ugyanis apád azt is elérte neked, hogy mehess. Az ő munkája van abban, hogy most demokráciában élhetsz, beszélheted a baromságokat és ha akarsz mehetsz nyugodtan migránssimogatónak a szomszéd országokba.

2018. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na még 1 hülye aki nem tudja, hogy Orbán bácsi az egyetlen aki eddig migránsokat engedett be. LOL.

Semmi baj, hidd csak el, hogy Orbán megvéd téged, és építi az országot, hiszen te egy felnőtt, tapasztalt és bölcs ember vagy, aki vérét adja a hazájáért.


Ilyenkor hálás vagyok, hogy nem ehhez a túlnyomó többségében gondolkodás képtelen generációhoz tartozok.

2018. ápr. 6. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Aki szerint az Echo tv-től bármiféle objektivitás elvárható, annak ajánlom ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=nTE2Dh-qSjs

2018. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Apád helyében adnék neked két büdös nagy taslit. Mégis hogy gondolod, hogy megkérdőjelezed a tapasztalatait, a hovatartozását, az érzelmeit? Gondolom, egy okoskodó fiatalkorú t@konypóc vagy. Tudom, mert abban a korban én is okoskodó t@konypóc voltam. Az évek, a tapasztalat majd téged is lehiggaszt. Ha mégse, akkor h_lye maradsz.
2018. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó lesz amikor a ti generációtok már kihal.
2018. ápr. 6. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Ki fogunk halni, öcsi. De nektek nagyon sz@r lesz, mert magatokat kell eltartanotok, amit nem tanultatok meg.
2018. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azoknak a szar döntéseknek a következményével kell majd együtt élnünk amit ti szavaztatok meg.

Majd legyél büszke magadra vasárnap amikor beikszeled a Fideszt!

2018. ápr. 6. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Mond azt neki, hogy az ilyen műsorokat csak az impotens férfiak nézik.

Lehet, hogy kapsz egy gyors fülest, de többé nem fogja nézni - ebben biztos lehetsz!

2018. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

az upc csomagban 1el utána jön a hír tv.

sunyin elcsatlizod a távirányítót,tüsszentesz egy hatalmasat és közben átnyomod a csatornát.

2018. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Talán fáj az igazság?Nem gyűlöletkeltés volt az, hanem a valóság.

Elég furcsa, hogy a baloldaliak gyűlöletkeltésnek gondolják azt, ha valaki megmondja nekik a valóságot.

2018. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!