Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan szoktathatnám le...

Hogyan szoktathatnám le apukámat az Echo-TV-ről?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom elviselni, hogy ezt a gyomorforgató, bicskanyitogató, primitív szennyet nézi. Most voltam kinn a nappaliban, és megint az Echot nézte. kb. 10 percet hallgattam a műsört és olyan hányingerem lett, hogy azt nem tudom leírni. Londonról beszéltek, hogy ott mekkora problémát okoz a bevándorlás. Nem is ezzel, van a baj, mert erről a témáról beszélni kell, mert meghatározó szerepe lesz a jövőnkbe, és igenis szükséges az értelmes vita. De ami itt ment, az uszítás és gyűlöletkeltés semmi más. A végszó volt a legjobb, "Londonban a Mohamed volt a legnépszerűbb férfi név, valamelyik évbe, úgyhogy haza is utazunk jó magyar hazánkba ahol véletlenül se találkozok Mohamedekkel és nincsenek no-go zónák." (Üzenném a hülye gyereknek, hogy sétáljon egyet a Hős utcában :).) Bevándorlás és gyűlöletkeltés a miránsokkal szembe éjjel-nappal és ha véletlenül nem ez lenne a téma akkor meg Vona Gábor meleg meg muszlim meg a csúnya rossz Jobbik fujfuj...Akik ezt a csatornát nézik komolyan nem unják már ezt a bő 2 témát?

Hogyan tudnak apukámat leszoktatni erről, vagy felnyitni a szemét?



#propaganda #Echo-TV
2018. ápr. 6. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt a videot, hadd szembesüljön azzal, hogy kinek a fenekét nyalja:

https://www.youtube.com/watch?v=7mLtNI13J5U&ab_channel=Herb%..

2018. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!