Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet polgárháború emiatt?

Lehet polgárháború emiatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok ahogyan olvasom azért eléggé elkeseredett emberek is vannak akik szomorúak mert a Fidesz nyert..szerintetek ha kihúzzák a gyufát lehet polgárháború?
2018. ápr. 9. 18:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Ember, 2/3al nyert a Fidesz, rekordmagas részvétel mellett. Szerinted?
2018. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2018. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Digo nyugodj meg..elméleti kérdést kérdeztem
2018. ápr. 9. 18:56
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Elméletben kéne átgondolni amit írtam. Az emberek nem akarnak kormányváltást.
2018. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És az ellenzékiek? Ők levannak tojva?
2018. ápr. 9. 18:59
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Emberek?

Nem tudom, de én ezeknél a kutyámat is többre tartom:


https://www.youtube.com/watch?v=gkFQptqO1dk

2018. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Lesznek tüntetések, de ezek valószínűleg békések lesznek. Ha nem, akkor vagy a rendőrség, vagy az ellentábor fogja ezeket a tüntetéseket letörni, illetve a Fidesznek is megvannak erre a maga kis emberei, nem kell őket félteni. Ezt a Fideszt csak úgy lehet leváltani, ha valami nagyon nagy hülyeséget csinálnak, ami kivétel nélkül mindenkinél kiveri a biztosítékot, vagy ha jön egy olyan alternatíva az ellenzékben, amire érdemes lehet szavazni. Amíg az ellenzék egy önmagából kifordított Jobbikból, egy életképtelen MSZP-ből, Gyurcsány Feriből, meg egy tucat viccpártból áll, addig Fidesz 2/3 lesz. Ennyi a történet...
2018. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Ha emiatt polgárháború ( :D) lenne az azt jelenti, hogy a balhézók semmibe veszik a többség akaratát, vagyis a demokráciát.
2018. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak sokan haragudnak a Fideszre azért érdeklődtem hogy követhetik e a biztosítékot annyira
2018. ápr. 9. 19:05
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Kijárna már ennek az országnak minimum egy 2006-ra hasonlító tüntetés csak 2x keményebben, de ide már egy Ukrajnai szintű zavargás kell hogy elérjük a célunkat.
2018. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!