Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Trianon egyetlen haszna az...

Trianon egyetlen haszna az volt, hogy a nemzetiségi problémától megszabadított minket?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az is nemzetiségi probléma, hogy idegen országokban él több millió magyar.
2018. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Aki trianonnal kapcsolatban hasznot emleget, annál szerintem baj van.
2018. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sincs baj Trianonnal, nem a méret számít. Svájc is kisebb ország mint mi, az életszínvonaluk meg 5-10 szeres. Ha nem lett volna Trianon, most lehetnénk még egy Lengyelországnál is csóróbb, de olyan méretű ország, akkor előrébb lennénk?
2018. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én se sajnálom trianont. Nézzétek már meg a nemzetiségiek arányát a "nagy" m.o.-nak! Csak azokat a részeet vágták le ahol javarészt csak nemzetiségiek laktak. Az a pármillió ember aki az országhatáron túl maradt, meg vagy ideköltözik magyarországra, vagy marad román/szlovák stb. Csak megkönnyítették m.o helyzetét trianoni elcsatolásokkal. Akkora gazdasági válság lett volna, másrészt nem lehett volna a nemzetiségiekkel mit kezdeni. Sokkal tobb nemzetisegi volt mint magyar.
2018. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!