Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok, ti...

Külföldön élő magyarok, ti milyenek látjátok a migránsokat?

Figyelt kérdés

Akik kint élnek azok mit tapasztaltak abból,ahogy ők viselkednek?

Milyenek?

Minden igaz róluk ami a tv-ben van?

Kérem csak az válaszoljon aki saját szemével látta őket.


2018. ápr. 15. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fidióták, jöhetnek az origos rémtörténetek, mintha ti külföldön élnétek :)
2018. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Külföldre vándorolt magyarok is migránsok ;)
2018. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Bécsben élek, nem tapasztaltam semmi érdekfeszítő problémát, békésen élnek, éldekélnek közöttünk, a legtöbbnek vagy étterme, vagy ékszerüzlete, esetleg kocsmája van.(bármilyen hülyén is hangzik, mert úgy tudom nem ihatnak alkoholt)

Eleinte, mivel háborús körülmények között éltek, volt, hogy az utcán sütöttek főztek, elég erős szagú ételeket, de miután ezt a hatóságok betiltották, abbahagyták.

Megvan nekik és nekünk is a magunk kultúrája, ami egyes hagyományokban erősen különbözik, de én speciál együtt tudok velük élni, kérdésedre válaszolva, nem nem igaz amit az állami média hangsúlyoz. Inkább nézd az RTL-t, ott igazi hírek mennek. Ha van még kérdésed, nyugodtan írj rám.

2018. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi nem igaz amit a propaganda média mond.
2018. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bécs: Nem véletlenül mondják a világ legélhetőbb városának. Nagyon ciki az a videó amit Lázár csinált.
2018. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
44%
hát ezért ezt nem mondanám... bécs mellet egy kis városban élek és ami van katasztrófa, köpködnek a vonatnál , nagyon szemetelnek, a nőkre ugy bámulnak hogy undorító. nem azokrol beszélek akik török meg albán stb akik rég óta ott élnek és üzletük van hanem akik nem rég jöttek ide 1-2 éve. és ha megkérdzel ott élő embereket rengeten panaszkodnak a migrárnsok miatt , késelések is vannak és persze mindenki másképp éli meg de nekem teljesen eltűnt a "biztonság" érzetem. persze ez nem mindre igaz de nagyon sok migráns van....
2018. ápr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt is elmondom: nem azzal van a baj, aki tisztességesen érkezett, tisztességesen és és dolgozik. a kormány, meg a kormánypártiak NEM őket hívják migránsnak! hanem a papír nélkülieket, akik illegálisan érkeznek! lehet, hogy az is migráns, aki tisztességes, de most jelenleg nem őket hívják így. unalmas ez az okoskodás, miközben valódi a probléma és egyesek egyszerűen nem akarják felfogni. én itthon élek, de az új szomszéd németben élő házaspár volt, és haza kellett költözniük, mert féltek már kinn.
2018. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!