Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg Mészáros Lőrinc lett...

Tényleg Mészáros Lőrinc lett az ország leggazdagabb embere?

Figyelt kérdés
Egyik tanárom beszélt erről nekünk múlthéten, hogy ő ltt az ország legvagyonosabb enbere. De nehéz elhinni, mert ezt csak az RTL tette köze és mint tudjuk az RTL ellenzékis. Nehéz elhinni. Bár nem hihetetlen, mert én nyíregyházi vagyok és itt épül egy hatalmas 4 csillagos szálloda ami az övé.
2018. máj. 7. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


Hidd el, az ország leggazdagabb embere soha nem engedné, hogy róla ezt megírják és nyilvános legyen vagy bármi mást is írjanak róla, a beleegyezése nélkül.

2018. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Azt nem tudom, de hogy a világ legszegényebb emberei azok, akik ezzel és hasonlókkal foglalkoznak, rtl és hasonlókat néznek, az bizonyos. Sajnálom őket.
2018. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hollófernyiges ***** válasza:
37%

"az ország leggazdagabb embere soha nem engedné, hogy róla ezt megírják"


Igaz, az ország leggazdagabb embere valójában Orbán Viktor, Mészárős Lőrinc csak egy maszk.

2018. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Az RTL nem "ellenzékis", hanem független. Ugyanúgy tájékoztat a 4-es metróról, mint az Elios buliról. Arról nem ő tehet, hogy Elios féle bűnügyekből minden napra kettő jut. A fideszesek erőlködnek minden kormánykritikusnak merni levő médiát ellenzékinek beállítani.
2018. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is a leggazdagabb, de a legokosabb az biztos, mivel okosabb mint Zuckerberg.
2018. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát na nem csak orvosként, vállalkozóként vagy modelként lehet befutni. Ha jó vagy a szakmában akkor gázszerelőként is betudsz. Biztos sok szerelésből szerezte meg a milliárdjait😵 mindegy ezen az emberen már nem segít a lé.. Örök életében utálni fogja az ország és keresni fogja a sajtó. És emellett folyamatos téma lesz az ellenzék számára. Én anno fideszes voltam de nem mentem most szavazni. Éppen ezek miatt. De ellenzékis se vagyokm de annyiban igazuk volt: Az ország lakosságának nagy része minimálbérből él rengeteg a szenvedő, éhező gyermek de ezek mellett ő a baráti körében csinált egy réteget akiknek szépen kitömte a zsebét milliárdokkal. Tök mind1 milyen célból. De ez az ember tényleg olyan buta. Hogy lehet ilyen embernek ekkora vagyona. Ez Magyarország. Máshol is van ilyen nem azt mondom. De valahol van egy általános jó életszínvonal ( az embereket megfizetik, támogatják) amellett mindenki tojik arra ki mennyit lop a politikai körökben. De addig míg az országban csomó magyar embernek kocsija és saját lakása sincs és gyerekek éheznek addig kikérem magamnak, hogy tanulatlan senkik kezében legyen ekkora vagyon a kezében. Még ha egy tapasztalt agysebész vagy gyereksebész kapná azt a vagyont aki nap mint nap életeket ment az megérdemel minden kincset. De ez. Mikor hallom ezt a vajna családot is a TV-ben. Andy is parókakészítőből hirtelen egyik leggazdagabb magyar lett aki kaszinótulajdonos stb. Kicsit hosszúra fogtam a szót de remélem egyszer ez változik.
2018. máj. 7. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!