Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok, ha az...

Ti mit reagálnátok, ha az aktuális magyar miniszterelnököt meglátnátok egy buszon ücsörögni?

Figyelt kérdés

Nem Orbánra gondolok okvetlenül, hanem egy akármikor demokratikusan megválasztott kormányfőre.

És nektek szimpatikusabb lenne, ha tényleg elég puritán életet élne? Tehát nem ultraluxusban élne, hanem mint egy átlagos ember? Nyilván ha megengedheti magának, vegyen jobb cuccokat, ezzel nincs bajom.


2018. máj. 12. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem érdekelne, mit csináljak, mit csinálnának vajon, ..rjam össze magamat vagy mi ?! Pont így nem érdekelnek az ilyen önkormányzati képviselők sem az utcán, meg sehol.
2018. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Duterte ezt csinálta, minden reggel megtalálható volt a buszon, sajnos az utóbbi időben úgy rászállt a kartell, hogy már nem meri.
2018. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Én pár éve láttam Ferit, meg is álltam az autóval, hogy felképelem.

Két pofon, könnyű testi sertés, nagy baj nem lehet, a város még össze is dobja, ha úgy van azt az 50 ezret.

Aztán rájöttem, hogy tuti nem úsznám meg ennyivel, plusz országos balhé lenne belőle, nagy sajtóvisszhang, míg élek én leszek a Feri verő.

Szal kitettem az indexet, aztán go.

2018. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A miniszterelnök is ugyanolyan ember, mint te, vagy én. Nyugodtan használja a tömegközlekedést, de hülye lenne nem élni a luxusszolgáltatásokkal, ami a munkájához jár.
2018. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tennék semmi hirtelen mozdulatot, mert tuti, hogy az utazóközönség fele, nem "sima" utas lenne...
2018. máj. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én pár éve láttam Ferit, meg is álltam az autóval, hogy felképelem.


Két pofon, könnyű testi sertés, nagy baj nem lehet, a város még össze is dobja, ha úgy van azt az 50 ezret.


Aztán rájöttem, hogy tuti nem úsznám meg ennyivel,"


És milyen igazad van, tényleg nem úsztad volna meg ennyivel, ugyanis ez nem könnyű testi sértés, hanem hivatalos személy elleni erőszak, ("Feri" ugyanis országgyűlési képviselő mióta nem miniszterelnök) ráadásul amiatt csináltad volna, mert felismerted, ez ott kezdődik, hogy három év letöltendő, ha töredelmesen bocsánatot kértél volna, együttműködsz a hatósággal, és életed végig DK szavazó leszel, akkor ment volna lefelé de egy év letöltendő ezért mindenképp jár.

Meg ugye munkahely elvesztése, aztán priusz, erkölcsi bizonyítvány ugrik, közügyektől eltiltás bár hoztál volna egy rakás voksot a DK-nak, és vagy tíz évre elég muníciót arra, hogy a fideszesek mekkora erőszakos állatok.

2018. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!