Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az az érzésem hogy...

Miért van az az érzésem hogy itt a Gy. K. -n többségében ellenzékiek vannak jelen, és csak maroknyi kormánypárti próbál ügyesen ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
Egyenesen az az érzésem, hogy ez az "ellensúlyozás" konkrét személyekhez köthető!
2018. jún. 28. 12:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#9-nek: Az utolsó bekezdéseden kívűl egyetértek a leírtakkal! Ha jól vettem ki, kormánypárti vagy. Ahhoz képest meglepően világosan látod, és fogalmazod a dolgokat! Miért nem gondolkodsz el néha azon amit az ellenzékiek mondanak ahelyett, hogy általánosítanál?
2018. jún. 28. 14:55
 12/23 A kérdező kommentje:
Ez egy kísérlet volt a részemről, a válaszok tetszési indexe hozza a várakozásom! A saját kérdésemre saját magamnak válaszolva: Azért, mert így is van!
2018. jún. 28. 15:21
 13/23 anonim ***** válasza:
54%

Ügyesen ellensúlyozni szerintem senki sem próbál. Van pár fidesztrollunk, akinek az origó, a 888 meg a kormányinfó szentháromsága a valóság, és bármi ami ennek ellentmond az csak ellenzéki szoc-lib vagy egyenesen sorosista propaganda. De ez nem ügyes ellensúlyozás, legfeljebb az itteni kormánykritikus emberek hergelésére jó, és teljesen értelmetlen is sokszor, egyik legdurvább eset, drága fidesztroll barátunk közli, hogy a Gyurcsányék idején 600 milliárd forintot vontak ki az egészségügyből. Én meg bemásoltam a KSH adatokat hogy nem nem vontak. Mire még neki áll följebb, hogy én csöpögök az ostobaságtól, ami elég durva annak fényében meg különösen, hogy éppen akkor cáfoltam meg számokkal az állítását.

Szóval igen van pár mélytorkú fideszes, aki teljes hangerővel ordítja, amit a kormány szócsövein hall, de ez nem ellensúlyozás, egyszerű párttrollkodás.

2018. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Aki hosszan ír azt lepontozom.
2018. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként a kutyát nem érdekli szerintem kérdező a kötetlen munkaidőd. Ez a szociális segély legújabb neve? Egyébként ezzel most mit akarsz bizonygatni hogy itt több az ellenzéki? És ha így is van akkor mi van? A választáson meg simán buktatok már zsinórban harmadszor. Ezzel a kérdéssel akarod ezt ellensúlyozni? Gyenge próbálkozás.
2018. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

"A választáson meg simán buktatok már zsinórban harmadszor."


Szeretnétek. Választási csalás történt mindenki tudja és ez be is vonul Magyarország történelmébe, a Fidesz és a választókörökben ülő delegáltjaik buktak el emberségből, becsületből.

2018. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%

Pufajkás első válasza ennél a kérdésnél ma 14:00 előtt, a második válasza 18:00 után, tehát adódik a kérdés:

- éjszakás?

- kötetlen munkaidőben van?

- egyáltalán nem dolgozik?

Nem mellesleg a kategória toplistán a 27. helyen áll:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__toplista


Vicces, nem? :P

2018. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
Ma nem dolgozom. De tök mindegy mert a munkaheyen is feljövök ide. Különben elunnám magam. A robotok dolgoznak helyettem. Persze az még nem valósult meg hogy teljes robotizáció legyen . Be kell járni rájuk nézni. De addig jó. Az úgy se jön el hogy csak itthon ülök és küldik a pénzt.
2018. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

Hát többen vannak, de ugyanazok a 24/7 nyivákoló alakok. Szóval igen, konkrét személyekhez köthető ez, pl. hozzád is. ;)

Még az sem zárható ki, hogy némelyik nem is egy regisztrációról írogat.

Aztán, hogy fideszes mennyi van azt nem tudni, de szerintem nincs több összesen mint a te haverjaid. Bár nektek mindenki fideszes aki nem azt a mantrát fújja mint ti, pluszban a magyarokra fröcsögve. :D

2018. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Légy szíves írd le, hogy a válaszok tetszési indexe hogyan bizonyítja a feltételezést. Szeretek matekozni, de ez most nem esik le. Köszi. Nem provokálásból, tényleg érdekel.
2018. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!