Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan lejáratott a...

Miért olyan lejáratott a szakember, a munkás fogalma?

Figyelt kérdés
A sógorom gázszerelő, két-háromszor többet keres mint én kezdő mérnökként, négy-őt embernek ad munkát, másik rokonom villanyszerelő, ő nyolc emberrel dolgozik, a volt osztálytársam autószerelő, bontással foglalkozik, hat emberrel dolgozik, pedig csak egyszerű szakiskolájuk van, még sorolhatnám, 4-500.000-at visznek haza, a mesterembereket, a melóst, a kétkezi munkást nézi le a közvélemény, olyan polémia volt a családomban is annak idején, hogy "csak ne melós legyél", én örülők ha hazaadok 180.000-at tisztán
2018. aug. 2. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert a szakmájukhoz lehet, hogy értenek, ahhoz sem mindegyik, de ostobák a zöme.

Ezért. Mutass nekem értelmes munkást. Ezerből egy, a többi arrogáns, gyűlölködő, tipikus buta emberke.

2018. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!