Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a sok kérdés Romániával...

Mi ez a sok kérdés Romániával kapcsolatban? Miért jó bizonygatni hogy le vannak maradva vagy éppen elhúztak mellettünk?

Figyelt kérdés
Érdekel ez valakit?
2018. aug. 6. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert az hogy az "szőröspalpúak" elhúztak mellettünk, nagyon durván minősít minket! Pontosabban Orbánt.
2018. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

#1 vagyok:

Ez nem az ő érdemük, hanem a mi szégyenünk!

2018. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Úgy tűnik, hogy téged nagyon érdekel.

Én például nem igazán vettem észre, hogy olyan sok lenne belőlük.

2018. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

#3-nak.

Én is észrevettem. Van igazsága.

2018. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagy ellenségek vagyunk, mint az usa és kanada
2018. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Én is észrevettem. Van igazsága."


Akkor ti nem láttátok még a III. világháborús kérdéseket, amikor éppen szezon van. Olyankor minden második és harmadik kérdés arról szól, hogy lesz-e III. világháború.

2018. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Az ellenzéki érzelmű minden szalmaszálat megragad, ha mást nem azt, hogy Orbánnak gyűrött, trottyos volt a gatyája valami eseményen, hogy idejön a BMW (igen, az is baj), vagy elhúz mellettünk Románia vagy épp Szváziföld.


Győzni nem tud, mondanivalója nincs, most mit tegyen?

2018. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Reggeltől estig migránsozni meg sorosozni éveken át az aztán nagy mondanivaló. Meg az hogy mi egy keresztyény ország vagyunk. Orbán képzeletbeli országa biztos keresztény. Senkit se érdekel a vallás. A mai fiatalokat biztosan nem. A nyuggerpártnak meg ez kell.
2018. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
10 éve még az egész ország Románián röhögött, ma meg egyre több magyar szemében bezzegországgá vált. Amíg ők szépen fejlődnek, mi gyakorlatilag egy helyben toporgunk. Szerintem ez elég szomorú.
2018. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

8.


Lehet, de nyert. Harmadszor.

2018. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!