Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fenyő gyilkossággal kapcsolatb...

Fenyő gyilkossággal kapcsolatban van egy kérdesem?

Figyelt kérdés

Tehát mi van akkor hogyha Gyárfás Tamás ugye megbízta a Tasnádit a gyilkossággal, és ugye ezután kiment Amerikába Tasnádi, de közbe megölték a Fenyőt.

Na most mi van akkor, hogyha Gyárfás miközben Tasnádi kint volt Amerikában rendelt egy másik gyilkost mert nem bírta megvárni mire hazajön Tasnádi. De ezt Tasnádinak nem mondta el.

Ezért mikor azt mondta Tasnádi Gyárfásnak, hogy megölte a Fenyőt, tudta a Gyárfás, hogy nem ő volt mivel a Gyárfás egy másik emberrel intézte el, és azért adta oda a másik felét a pénznek Tasnádinak, hogy ne derüljön ki, hogy ő ölette meg végül mégiscsak.


Remélem érthetően írtam le, kiváncsi vagyok mi a véleményetek erről!!

(Bocsi ha rossz helyre írtam)



2018. ápr. 25. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ne kezeld tényként azokat az újságcikkeket, amiket olyanok írtak, akik szintén nem tudnak semmi biztosat.

2. Ha a legkisebb bizonyíték is lenne ellene, akkor nem mászkálhatna szabadon.

3. Egyenlőre az van, hogy nagy csinnadrattával bevitték, de gyakorlatilag szopott a rendőrség és szopott az ügyészség is, mert még aznap kénytelenek voltak szabadon engedni.

4. A lakhelyelhagyási tilalom az csupán egy látszatintézkedés, hogy védjék a mundér becsületét.

2018. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyárfásnak tedd föl!
2018. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!