Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ma (08.13. ) M1 Híradóban...

Ma (08.13. ) M1 Híradóban (12:00) szereplő német nők által elmondottakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Csökkent a közbiztonság, több a nemi erőszak, nem szívesen sétálnak egyedül, a parkokat kerülik.
2018. aug. 13. 12:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok nő, nem vagyok 110 kilós sofőr és nem érzem veszélyesebbnek a Nyugat-Európát, mint Magyarországot.
2018. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
4%

21.


Még keveset láttál.

2018. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
75%

"Még keveset láttál."


Attól függetlenül én itt élek és nem Magyarországon.

2018. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
0%

23.


Akkor honnan tudod milyen Magyarországon a biztonság? Hiszen kint élsz.

2018. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor honnan tudod milyen Magyarországon a biztonság? Hiszen kint élsz."


Ott is éltem nem keveset és nem egy jó kis Rózsadombi villában, elzárva mindenkitől. Ezen felül attól még vannak barátaim, családtagjaim, akik szoktak mesélni.


Otthon is volt aki füvet és drogot kínált eladásra, meg itt is.


Persze megint más turistának lenni, mint ott élőnek. Berlini ismerősök nem mondtak ilyet, hogy érezhetően rosszabb lenne a közbiztonság.


Én sokszor hallottam, hogy Miskolcon milyen rossz a közbiztonság, Avas egy szörnyű hely, igaz évig sétáltam fel oda éjszakánként és a kutyát nem érdekeltem.

Érdekes Siófokról ilyeneket nem igazán hallottam, miközben évekig vezette a legveszélyesebb városok listát, rendőrségi statisztikák alapján.

2018. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 Molyember ***** válasza:
92%
67%-os,engedd el, itt most migránsrettegés van, ha nem félsz, lipsi vagy, talán még meleg is, esetleg kockásinges tanár. Félned kell, különben nem vagy magyar, főleg nem nemzeti, az ilyen takarodjon ki a hanyatló nyugatra mosogatni, meg rettegni.
2018. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

:D

Látom a 67% nem tudja elviselni az igazságot, hát szétoffolja a kérdést.

Mondom, hogy gyerekes vagy.

2018. aug. 13. 15:40
 28/50 anonim ***** válasza:

"Látom a 67% nem tudja elviselni az igazságot, hát szétoffolja a kérdést."


Azt nem írtad, hogy csak olyan válaszokat vársz a kérdésre, ami alátámasztja az állításodat és másnak itt nincs helye. Én kérek elnézést, hogy ellenvéleményt, mertem megfogalmazni.

2018. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Az nem vélemény, amit te írsz, hanem kínlódás.

Közben ránéztem más kérdésekre, mindenhol porondon vagy.

Mondom, hogy olyan vagy mint egy 10 éves kisfiú.

Szerencsétlen...

2018. aug. 13. 16:52
 30/50 anonim ***** válasza:

Hogyan is szokták mondani, hogyha elfogytak az érvek, akkor jönnek a személyeskedés?


Amúgy annyira lecsökkent a közbiztonság Németországban, hogy 25 éve regisztráltak olyan kevés bűncselekményt, mint a tavalyi évben.

2018. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!