Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ma (08.13. ) M1 Híradóban...

Ma (08.13. ) M1 Híradóban (12:00) szereplő német nők által elmondottakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Csökkent a közbiztonság, több a nemi erőszak, nem szívesen sétálnak egyedül, a parkokat kerülik.
2018. aug. 13. 12:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

"Közben ránéztem más kérdésekre, mindenhol porondon vagy."


Elárulom nem én vagyok az egyetlen 67%-os, úgyhogy sok sikert a megállapításhoz, melyik az én válaszom és melyik másé.

2018. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Kérlek ne.

De szívesen látnám a neved, hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem te osztottad itt az észt még éjfélkor is.

Nyakam ráteszem, hogy nem fogod megjeleníteni.

2018. aug. 14. 10:46
 33/50 A kérdező kommentje:

"Amúgy annyira lecsökkent a közbiztonság Németországban, hogy 25 éve regisztráltak olyan kevés bűncselekményt"


Év kamuja :D

2018. aug. 14. 10:47
 34/50 anonim ***** válasza:

"Év kamuja :D"


Lehetne, de sajnos az M1 híradók mindig jobbat hoznak össze.


"De szívesen látnám a neved, hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem te osztottad itt az észt még éjfélkor is.


Nyakam ráteszem, hogy nem fogod megjeleníteni."


Persze, hogy nem teszem meg, ahogyan te sem tetted eddig. Pontosan az ehhez hasonló személyeskedések miatt.

2018. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Minek vered magad másik 67%-ra, ha nem vagy képes utána megjeleníteni a neved? :D

Mondom, inkább maradj csendben, mert egyre nagyobb hülyét csinálsz magadból.

2018. aug. 14. 21:42
 36/50 anonim ***** válasza:

"Minek vered magad másik 67%-ra, ha nem vagy képes utána megjeleníteni a neved? :D"


Hát igen, mondja ezt az, aki a kérdés mögé rejtőzködik, hogy még a százalékairól se lehessen beazonosítani.

Ahogyan elnézem az én szidásomon kívül máshoz már nem igazán vagy tökös.

Amúgy, ha látnád a nevem mi lenne, gondolom megvádolná azzal, hogy biztos több profilt is használok, hiszen máshogy nem lehet 67% a másik kérdező aránya.


"Mondom, inkább maradj csendben, mert egyre nagyobb hülyét csinálsz magadból."


Ahogyan elnézem rajtad kívül senki más nem osztja ezen véleményedet.

2018. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

"Hát igen, mondja ezt az, aki a kérdés mögé rejtőzködik, hogy még a százalékairól se lehessen beazonosítani."



???? :D



"Amúgy, ha látnád a nevem mi lenne, gondolom megvádolná azzal, hogy biztos több profilt is használok, hiszen máshogy"



Újabb mese habbal.


"Ahogyan elnézem rajtad kívül senki más nem osztja ezen véleményedet"



Miért? Hányan írják még le, hogy full hülyét csináltál magadból? :D


Látják, hogy reménytelen eset vagy.

Na további jó szájhősködést, remélem azért kicsit pihentél az éjszaka! ;)

2018. aug. 15. 08:31
 38/50 anonim ***** válasza:

"Újabb mese habbal."


Mint a te válaszaid.



"Miért? Hányan írják még le, hogy full hülyét csináltál magadból? :D"


Mondjuk rajtad kívül még valaki. Izgatottan várom, hogy legalább egy, de inkább két ember indokokkal megmondja, hogy mi a hülyeség bennem. Mondjuk az indokot még tőled sem hallottam, csak már elfogytál az érvekből és nem jutott eszedbe más.

2018. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Már leírtam.

Majd ha kimész és csinálsz ilyen videót, akoor ugathatsz.

Addig kuss.

Ezek nem érvek, hogy te itt fantáziálsz, hogy te kimész és csinálsz valamit.

2018. aug. 16. 09:33
 40/50 anonim ***** válasza:

"Majd ha kimész és csinálsz ilyen videót, akoor ugathatsz.


Addig kuss.


Ezek nem érvek, hogy te itt fantáziálsz, hogy te kimész és csinálsz valamit."


Én itt vagyok évek óta, jelenleg te vagy az, aki csak otthon ül és osztja az észt, amíg én muzulmánokkal, feketékkel, fehérekkel dolgozok együtt nap, mint nap.


Szóval akinek be kellene fognia a be kell fognia a pofáját az te vagy. Nagyjából annyi lehet a személyes tapasztalatod, hogy egyszer megláttál két turistát, akik nem volt európaiak voltak.


Szerintem vegyél fegyvert és zárkózz be és rettegj.

2018. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!