Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ma (08.13. ) M1 Híradóban...

Ma (08.13. ) M1 Híradóban (12:00) szereplő német nők által elmondottakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Csökkent a közbiztonság, több a nemi erőszak, nem szívesen sétálnak egyedül, a parkokat kerülik.
2018. aug. 13. 12:23
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

"Én itt vagyok évek óta, jelenleg te vagy az, aki csak otthon ül és osztja az észt, amíg"


Ahha, biztos.

Szerintem olyat állíts, amit bizonyítani is tudsz.

Vedd már észre magad, hogy nem az óvodában vagyunk, hogy ki tud nagyobbat hazudni.

2018. aug. 16. 18:58
 42/50 anonim ***** válasza:

"Szerintem olyat állíts, amit bizonyítani is tudsz."


Holnap 10 repülőjárat indul Budapestről Londonba, nyugodtan gyere és találkozhatunk személyesen is a Central Line-nal gyere Stratfordig.


"Vedd már észre magad, hogy nem az óvodában vagyunk, hogy ki tud nagyobbat hazudni."


Hát abban az M1 verhetetlen, szóval nem is próbálnám meg felvenni velük a versenyt.

2018. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

"Holnap 10 repülőjárat indul Budapestről Londonba, nyugodtan gyere és találkozhatunk személyesen is a Central Line-nal gyere Stratfordig."


Megelégszek egy ottani képpel és egy GyakoriK felirattal.

2018. aug. 16. 20:59
 44/50 anonim ***** válasza:

Hát parancsolj:


[link]

2018. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

És ez mit bizonyít?

Semmit.

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Arról volt szó, hogy kimész Németbe.

Azt hittem van annyi eszed, hogy nem eszed meg ezt a hülyeséget.

Félelmetes.....

2018. aug. 17. 15:36
 46/50 anonim ***** válasza:

"És ez mit bizonyít?


Semmit.


Te tényleg ennyire hülye vagy?


Arról volt szó, hogy kimész Németbe.


Azt hittem van annyi eszed, hogy nem eszed meg ezt a hülyeséget.


Félelmetes....."


A hülyeséged tényleg félelmetes. Most már gyakorlatilag önmagadnak mondasz ellent. Eddig azt vitattad és követelted bizonyítással, hogy Nyugat-Európában élek. Most amikor pofára estél, mert tudom bizonyítani, akkor már tagadod, hogy ilyet senki sem kért.


Mondjuk lehet, hogy földrajzból éppen kegyelemkettessel átengedtek és emiatt nem tudod, hogy London nem Németországban van. Tudod attól, hogy nem jársz iskolában még tanulhatsz, remélem most már megjegyzed. Bár őszintén nem nézem ki belőled, hogy képes lennél rá.


"Azt hittem van annyi eszed, hogy nem eszed meg ezt a hülyeséget."


Szóval most már belátod, hogy az amiket eddig írtál az hülyeség? Mondjuk a hülyeségeket is csak a hülyék írhatnak, most már tudom, hogy te az vagy. :)

2018. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Arról volt szó, hogy kimész Németbe és csinálsz ilyen videót.

Erre felültél ennek a hülyeségnek.

Majd akkor szólj, ha megkérdezred az embereket videón.

2018. aug. 17. 16:24
 48/50 anonim ***** válasza:

"Arról volt szó, hogy kimész Németbe és csinálsz ilyen videót.


Erre felültél ennek a hülyeségnek.


Majd akkor szólj, ha megkérdezred az embereket videón."


Látom te is felültél ennek a feltételezésnek. Feltételes módot nem véletlenül használ a magyar nyelv.

Na mindegy, amúgy ennyire érdekelte a többieket is a szuper témád. További jó szórakozást.

2018. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Még valami, ha annyira hülyeség, akkor miért is lovagoltál rajta annyira ahelyett, hogy 10 kérdéssel korábban közölöd, hogy a németeknél készített videó érdekel?


Szerintem csak már nem bírtál jobban belém kötni ezzel kapcsolatban és emiatt váltottál vissza, mondjuk a tudásodban máshol is vannak hiányosságaid.

2018. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

A határozott megmondó ember rögtön feltételes módra váltott :D

Jól van öcsém :D

2018. aug. 17. 23:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!