Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Helsinki...

Mi a véleményed a Helsinki Bizottságról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 18:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Határozott jó véleménnyel vagyok róluk, bár hazudnék, ha azt mondanám, nem vagyok elfogult.


Hazaárulás és hasonlók? Egy sok évre visszatekintő szervezetről van szó, egészen idáig az emberek többsége nem is tudott róluk semmit. Nem folytatnak erőszakos reklámkommunikációt, propagandát, és bármit is visznek a bíróság elé, azt egy magyar bíró fogja eldönteni, hogy jogos-e, és hogy kinek ad igazat.


Ezek után miről beszélünk? (Az előítéleteket kihagyva)

2018. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

Emberi jogok ember! Mond ez a szó valamit?? Látszik, hogy sok itt a komcsi lol. Azse tudjátok mi az. Nektek elég annyi az életben, hogy Orbán seggét kinyalhatnátok, ha megengedné..

Más jobb életről meg nagy házról álmodik, ti meg egy seggről ami OV tulajdona.xD.

2018. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%
Valahogy nem hallatszódnak amikor mondjuk magyarokat ér jogsérelem, csak a kis kedvenceiknél. Szóval nem vagyok jó véleménnyel róluk.
2018. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%

"Emberi jogok ember! Mond ez a szó valamit??"


Nem vagyok komcsi, jobboldali vagyok.


Nem hiszek azokban a káros, balliberális eszmékben, amiket a Nyugat manapság "emberi jogoknak" nevez, de sokkal illendőbb rá a "mi életmódunkra való rákényszerítés."


Magyarország egy erős, hazafias ország, dicső középkori hagyományokkal és hatalmas mennyiségű kultúrával.


Akkor lenne jobb sorunk, ha erős királyság lennénk, igazságos királyokkal, nagymértékű egyházi befolyással, és az Úristenben való igaz hittel. Egy ország ahol a család, a hagyományok, és a tisztelet uralkodnak.


Egy ilyen Haza eszméibe nem férnek bele a Helsinki Bizottság elvei.

2018. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
#14 de komcsi vagy, és fideszesen "jobboldali" (szélsőbalos, kádárista)
2018. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

" #14 de komcsi vagy, és fideszesen "jobboldali" (szélsőbalos, kádárista)"


Értem, akkor most megtudtuk, hogy Nagy Károly, Mátyás király, sőt a pápa is komcsi...

2018. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

#16 A Pápa a legnagyobb migráns pártiak egyike ha azt úgy nézzük..


Amúgy mi változna ha királysággá alakulnánk? Minden ugyanilyen szar lenne lilában.

2018. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

Én részben egyetértek a Helsinki Bizottsággal, felőlem jöhetnek a migránsok, ha annyira ide eszi őket a fene.

Ugyanazt adnám nekik, mint a magyaroknak, hajléktalan szállót, ha még nem telt meg és tisztíthatnák az árkot az önkormányzatnak havi ötvenezerért a közmunkán.

Karácsonykor kapnának ingyen ebédet, bablevest csülökkel, meg esetleg sertéspörköltet nokedlival, de csak akkor, ha elmondják a miatyánkot.

Lehetőleg oda-vissza, bár én ateista vagyok, de az alapokat meg kell tanulniuk.

Ugyan miért jár nekik több, mint egy magyar csavargónak?

2018. aug. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Most mond meg, milyen ember az, aki lepontozta a 18. válaszom?

Mitől különb a néger, vagy arab csavargó, mint a magyar?

Csak akkor lenne jogunk nekik olyan ellátást adni, amit előírnak nekik, ha a magyar nincstelenek is ugyanazt kapnák.

Azokkal senki nem akar humánusan bánni?

A magyar nincstelennek nincsenek jogai?

Micsoda esztelenség, hogy jöttment idegeneket pátyolgatnak egyesek, a magyar szegények meg nyomorognak, a nyugdíjasok koplalnak és lassan rongyos ruhákban járnak, egyesek meg kiváltságos helyzetet követelnek olyan embereknek, akik nekünk még csak nem is barátaink, hanem ellenségesek velünk szemben.

Még az átlag magyar sem kap annyit ha keményen dolgozik, mint amit ezekre munka nélkül akarnak egyesek pocsékolni.

Bezzeg nekik nem a magyar gyest adják a gyerekeikre, micsoda felháborító igazságtalanság, nem csoda, hogy gyűlöl minden értelmes ember ilyen aljas disznóságot, amit ezek az aljasok elkövetnek, akik valami ostoba ábrándból, vagy gonosz haszonszerzésből ilyen fertelmes bűnöket elkövetnek a magyar emberekkel szemben.

Fújj!!!NGO!!!

2018. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#16 igazán? Honnan tudtuk meg?
2018. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!