Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az az ismerősöm aki Franciaors...

Az az ismerősöm aki Franciaországban dolgozott 5 évig mosogatóként, hogyan tudom 8 millió forintot spórolni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak 8 millió forintot spórolt 5 év alatt, akkor kicsit sem spórolt, úgy élt mint egy francia, semmi lakótárs, semmi spúrkodás a kaján, rendesen étteremben zabált mint egy echte nyugati.

Én 1,5 év alatt spóroltam össze 5 milliót Ausztriában (nem Bécsben), bár igaz, hogy nem éltem nagy lábakon. Most van egy faxa BMW-m :)

2018. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tényleg sokat költött ezt mondta is, de így is meglepődtem a 8 millán.
2018. aug. 29. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne tudna? Ismerősöm a barátnőjével ketten tíz millát spóroltak össze három év alatt. Apartman takarításból.
2018. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Amerikában
2018. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Elárulok egy nagy titkot, de ne add tovább!


Hosszú - hosszú évtizedek óta Nyugaton magassabb az életszínvonal mint hazánkban. Nem hiszed? Pedig tényleg, nézz utána!

2018. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem babra megy a játék amikor a fiatalok kimennek külföldre. Miért mit hittél? Nyilván a pénzért mennek ki. Ha a haverod kint is sokat költött, az szerintem a becsületére válik, attól tudok a falnak menni amikor valaki kimegy és annyira spórol, hogy nyomorban él, többen egy szobában, és rinyál, hogy külföld milyen szar, meg így meg úgy, milyen drága (amikor már itthon sem olcsóbb semmi jelentősebben), aztán pofátlanul hazajön egy vagyonnal.

Aki spórol az ne rinyáljon! Otthon is lehet maradni, és akkor egy fillért se tudsz félretenni, 10 év múlva is ugyanott tartasz majd.

2018. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

6-os

Talán azért spórol, hogy ne 5-10 évig kelljen kint lennie csak 2-3-ig és jöhessen haza.

Ugyanis vannak akik szeretik a hazájukat és honvágyuk van, ezért mindent felrúgva a családot sem cipelték magukkal. Így meg nagyon nem mindegy, ha csak 3 havonta találkoznak egy hétvégére.

Egy magányos pasas meg úgy szórja a pénzt ahogy akarja, csak önmagának tartozik elszámolással.

2018. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerű. Nyugaton a munkáltatók már megtanulták, hogy nem szarunk oda, ahonnét eszünk, és megbecsülik a melósaikat, jó fizetéssel. Idehaza divat még a rabszolgatartás, hogy gombokért a belét is kihajtsuk az átlagembernek, még hálás is lehet hogy ennyit kap...

Welcome to Abszurdisztán. Enjoy your stay.

2018. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Körülmények is számítanak.


Pont ebben a hónapban az alábbi hirdetés volt: "Gent varosaban egy mosogatoi allas!szallas kaja ingyenes"


Alapból a munkahely sem mindegy, hogy hol mosogat az ember. Ezen felül az extra juttatások.

2018. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is lakótársakkal laktam kint, mégsem volt egy rossz szavam se. Élveztem ahogy villám gyorsan gyűlik a pénzt a bankszámlámon, sokszor nézegettem mert annyira tetszett az összeg amit a bankautomata mutatott. Nem rinyáltam mint a többi magyar, hogy nem 120 négyzetméteren lakok egyedül, és nem is éltem nyomorban, Mo.-n is rengetegen laknak lakótárssal fiatalon, és mellette még egy lyukas garast sem tudnak félretenni.
2018. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!