Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen az élet Franciaországban?

Milyen az élet Franciaországban?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Én nem laknék ott.

Nyaralni voltam ott többször, az építészete szép, az időjárás is általában.

De, az a sok idegen zavaró.

2017. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ilyen kérdést 2010.-ben tett fel valaki más, de azóta sok minden változott a világban és én a jelenlegi helyzetre vagyok kíváncsi. A régebbi kérdést láttam: https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__1199281-milye..
2017. jún. 4. 16:18
 3/16 A kérdező kommentje:
ma 16:17 Arabokra gondolsz? Melyik részen jártál?
2017. jún. 4. 16:19
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem gondolom, hogy turistáknak kéne megmondania milyen az élet ott...

A helyi feketék egyértelműen rámennek a turistákra. Náluk lehet olcsón Eiffel tornyocskákat, kulcstartókat, szuveníreket venni. 1 euróért akár 8-10et is, alku kérdése. Boltban ugyanez 1 euró/db. Így logikusan a látványosságok körül tömörülnek.

De ez csak az, amit a turista lát. Ha kimész a Váci utcára, vagy a Hősök terére, ott is azt mondod, hogy milyen sok külföldi van Pesten..:D

2017. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Fajgyűlölőknek bizonyára rossz az állandó rettegés, hogy vannak ott nem fehér bőrű emberek is. Míg értelmes embereknek nagyon szép és élhető hely.
2017. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
16:23 Ha valakinek fontos a közbiztonság, attól még nem lesz fajgyűlölő.
2017. jún. 4. 16:32
 7/16 A kérdező kommentje:
Látom jól el vagytok, bár engem inkább a kérdésre válaszok érdekelnének.
2017. jún. 4. 16:44
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Milyen jó, hogy ha egy ország életszínvonalára kérdezünk rá, nem az átlagkereset, nem a munkalehetőség, nem az infrastruktúra, nem az oktatás színvonala kerül elő, hanem szinte csak és kizárólag a migráns. Komolyan ilyen korlátolt lenne a magyar gondolkodás?
2017. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan, mint ahogy az előző válaszolók is példázzák. Persze veszettül próbálják tagadni, takarózni próbálnak a közbiztonsággal, de valahogy a bűnöző fehérek sosem zavarják őket, mindig csak a migráns migráns migráns mantra megy.
2017. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Jó az élet Franciaországban. Egy ismerősöm volt kint kutatóként, egy rokonom volt kint cserediákként, egy haverom pedig lakni és dolgozni. Nem hallottam egyikőjüket sem panaszkodni. Jó a fizetés, jó az infrastruktúra. Nyilván aki kimegy egyedül egy másik országba, az elég magányos lesz ott. Ismerni kell a nyelvet és szociálisnak kell lenni, és akkor tudsz új barátokat szerezni. De ez nem Franciaország sajátja. A közbiztonság meg olyan, mint mindenhol máshol. Itt is tudod, hogy melyik részeket kell elkerülni, meg ott is. Igazából mi a kérdésed? Ugyanez igaz minden más országra is, csak ahogy haladsz keletre, egyre rosszabb a fizetés, munkalehetőség, infrastruktúra, felszereltség, stb. Franciaország is egy ország, nem lehet ennyiben leírni.
2017. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!