Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki, ért egyet azzal a kezdemén...

Ki, ért egyet azzal a kezdeményezéssel, miszerint idén maradjon el az augusztus 20. -ai tűzijáték, és az arra szánt összeget inkább az árvízkárosultaknak adják az illetékesek?

Figyelt kérdés
Állítólag jövőhéten hoz erről döntést az Országgyűlés.Az egyik közösségi oldalon indult egy kezdeményezés amit már több mint 80 000 írta alá.
2010. jún. 24. 09:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Olvastam a kezdeményezésről, csak aztán a közösségi oldalon nem találtam meg, hogy csatlakozhassak hozzá.

Szerintem szuper kezdeményezés, maximálisan egyetértek vele!

2010. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Felülről nem indulhatott talán, de mindenkinek jó lesz:)
2010. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Jó ötlet.Iwiw-en is van,vagy csak facebook-on?Mert nekem csak iwiw-em van...
2010. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Az ötlet maga nagyon támogatandó :) Viszont ha tényleg megvalósul, akkor nagyon erős felügyeletre lesz szükség, hogy jó helyre kerüljön a pénz. Ugyanis már a mostani (kis összegű) támogatásoknál is volt visszaélés (nem egyszer pár ember zsebében landolt) Szóval ezt kéne még megoldani, hogy tényleg oda kerüljön, ahová szánják.
2010. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megszaporodtak mostanság az alulról jövő kezdeményezések:) A lottófönyereményest a Szerencsejáték Szövetség, ezt meg civil állampolgárok.

Eddig is voltak zűrök, de ezek, hogy elmaradtak eddig.

2010. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
28%

Nem értek egyet.

Aki segíteni akar, mondjon le fizetése 10%-ról adja a károsultaknak. Így már nem is olyan jó ugye?

A tüzijátékot tartsák meg.

2010. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

én is csatlakoznék..

de nem vagyok fent FACEBOOKon:(

2010. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

10.04. A tüzijáték felesleges pénzkidobás,én is egyetértek az elmaradásával.

A javaslatoddal pedig az a baj- legalábbis a tapasztalataim szerint-,hogy a minimálbéres és kisnyugdíjas lemondana a 10 %-ról, a magasabb keresetű pedig nem.

2010. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%

Én kaptam ilyet mail-ben és alá is írtam. Ünnepség legyen. Szép, fennkölt. Tűzijáték ne.

Évek óta baromi sokat költenek erre, szerintem irreálisan sokat, de ez a magánvéleményem.

Ez a kezdeményezés már csak azért is jó, mert tavaly is utáltam, hogy a válság közepén milliók mentek el.

Ha például ezt az összeget egy iskola kapta volna meg?

Az a véleményem, hogy a megtakarított összeget nem elaprózva kell szétosztani, hanem úgy, hogy legyen értelme, hogy odaadták, legalább egy hely járjon jól. Ha mindenki kap egy kicsit, senki nincs kisegítve és ilyen alapon akár tűzijátékra is költhették volna.


Egyébként aki a fizetés 10%át írta hogy' gondolta? Persze, vannak, akik megtehetik, de amellett, hogy másoknak segítek nem dönthetem romba a saját gyerekem életét, mert nem bírnánk el ennyit.

2010. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%

Én tegnap olyan csoportba kaptam meghívást facebookon, hogy Mondjanak le a politikusok az egyhavi fizetésükről az árvízkárosultaknak! :)


Itt a link: [link]

2010. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!