Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Látván hogy milyen nagy igény...

Látván hogy milyen nagy igény van a lakástakarékra?

Figyelt kérdés

Látván hogy milyen nagy igény van a lakástakarékra, miért szavazták meg mégis???


Ma voltam két helyen is megkötni, egyébként is terveztem de így ez megsürgette a dolgokat.


Az első helyről azzal a lendülettel ahogy bementem fordultam is ki annyian voltak, aztán egy másik helyen egy óra várakozás után kerültem sorra, mondanom sem kell, ezen a két helyen 1 óra alatt láttam minimum 100 embert aki ezért ment, tesómék is hasonlókat mondtak, országszerte ki tudja mennyien voltak, a fideszt már semmi sem győzi meg arról hogy épp jelen esetben téved?


Ha ezrek rohannak hátha még időben sikerült, akkor az csak jelentős kellene legyen...


2018. okt. 16. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

"Látván hogy milyen nagy igény van a lakástakarékra, miért szavazták meg mégis???"


A Fidesztől ne várj logikát.

2018. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

A fideszes banda látva hogy milyen sikeres a lakástakarék a csokkal szemben meg akarja kaparintani a lakás takarék ügyfeleit

A Rogán féle piramis játékba be integrálják őket hogy ez is a fideszesek zsebébe vándoroljon.


Így segíti a fidesz a kispénzű fiatalok lakhatáshoz jutását.

Sunyi alattomos pénzéhes banda ez a fideszes banda.


[link]

2018. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Tovább akarják fújni az ingatlanlufit.
2018. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Ezrek az semmi. 10 millióan vagyunk a többség meg nem rohant.
2018. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

én is mentem kötni, be volt már tervezve szóval igen, de attól még a havi 20.000 mínusz fájni fog, de a támogatás miatt hosszútávon elviselem ezt a kis fájdalmat valahogy, majd eszek zsírosdeszkát egy darabig ha más nem, egyébként


###4 az akinek nincs kevesebb pénze van az nem 20E-értköt hanem csak 5ért mint néhány ismerősöm, persze jó ez a demagóg szöveg amit mondasz, csak hát az igazság az hogy az emberek húzzák még azt a nadrágszíjat amíg tudják, de van az a pont amikor már nincs tovább, van aki még 5.000-et esetleg kiizzad havonta másból megvonva, van akinek már ez sem megy, meg nyilván van aki köt egyből hármat, ettől még vak az aki nem látja hogy sokaknak üres a zseb hónap végére és sokak épp azért csúsztak le erről az utolsó napról is mert nem tudtak hozzájutni a megfelelő anyagiakhoz.


az meg már külön nevetséges hogy ez az egész a népszaporulatra megy rá, szóval aki nem akar gyereket ne is akarjon lakást aki idős és már nem lesz gyereke ne akarjon felújítgatni, ha az ember lakást akar akkor b@ssz0n addig míg nem hoz elég zsiráfot a világra ami elég egy használt lakásra vagy házra, újat már nem is merek mondani.


Egyébként a neten is van egy riport valahol ahol kimatekozzák hogy a

Lakástakarék állami támogatással

+

1-2 gyerekes CSOK

épp még elég lehet egy 5Milliós házikóra valahol


ha nincs lakástakarék akkor b@ssz addig amíg nem lesz meg a kellő létszám a lakáshoz

hát ez gratula, ez igen,

jobb örülnék ha nem ezzel akarnának ösztönözni arra hogy legyen 4 gyerekem hanem azzal hogy tudom hogy megfelelő oktatási, kórházi ellátási és megélhetési országba születnek és ebben élnek, erre a sz@rra ami itt van ugyan minek szüljek? Egyet felnevelni sem lesz kis munka, majd vihetjük a krétát mint az unokahúgomék is teszik azt, bravo.



És ez nem baloldali propaganda mert nem vagyok baloldali, hányok a semmittevésüktől, de nem kevésbé attól ahogy a fidesz hülyénk nézi az embereket!

2018. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

"Ezrek az semmi. 10 millióan vagyunk a többség meg nem rohant."


Hát ez majd holnap estig kiderült, az tény hogy tegnap még csak 1Millió állami-támogatásos szerződés volt, a holnap esti statisztika meg sokatmondó lesz, bár ki tudja hányan nem jutottak el, többek között a párom sem mert csak ma hallottunk róla és ő nem is jutott el a munka miatt zárás előtt


nagyon gyorsan átnyomták ezt az egészet, nevetségesen gyorsan és gyanúsan sürgetve, gondolom rájöttek hogy amennyiben hagynának 1-2 hetet akkor felesleges lenne az egész hajcihő mert mindenki megkötné gyorsan, így csak 24 órája volt mindenkinek, már aki még időben tájékozódott...


nálunk is sokan voltak, 2 órás sor, nem tudom mennyi idő egy ügyfél, de sokan voltunk ez tény, kíváncsi vagyok mennyi futott be az utolsó 24 órában, sokatmondó lesz a fidesz féle okos politikáról és népbutításról

2018. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

"24 órája volt mindenkinek"


Még valószínű holnap is lehet kötni. Rohanj gyorsan abból az évi 40 ezerből lesz meg a 30 milliós ingatlan cserébe kötelező lesz elköltened 4 év múlva.

2018. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha olyan nagy a szegénység az ellenzéki média szerint Magyarországon, akkor miért rohamozták meg a lakástakarék miatt a különböző pénzintézeteket a napokban? Eddig arról volt szó hogy Magyarországon nincs a magyaroknak pénzük, amit félretehetnének. Úgy tűnik, mégis van. De akkor meg is bukott az elméletük az ellenzékieknek, hogy szegénység van.
2018. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

az a 40E inkább 72E,

másrészt ez jelenleg sok embernek közel egy havi nettó fizetése ami lényegében egy 13. havi fizetés csak úgy,

és ez sok embernek azért sok pénz!


Sok ember összeteszi a két kezét ha évente +72E-t kap

4 évre pedig közel 300E-t, 8 évre közel 600E-t


Nem utolsó sorban, amiről kevesen tudnak,

már a frissen nyitott lakástakarék is beszámítható önerőként lakásvásárláshoz, hitel esetén ez sokat számít.


Nem akarok én csak egy 5milliós lakást, és nekem igen is jól jön ha az 1-gyerekes-CSOK mellé önerőnek bedobhatok egy lakástakarékot amit megfejelnek évente némi bónusszal.


Persze irigylem akinek nincs erre szüksége

vagy csak úgy zsebből kivágva a számláján havonta hagy annyi összeget hogy 1-2-3 év múlva megvegyen egy jobb minőségű pár-milliós házat

és mindemellett ne évekig kölykedzzen az államnak. :)

Nyilván nekem is van ismerősöm akinek anyuci-apuci a feneke alá nyomta a lakást meg kocsit

vagy épp havi 300E-t keres, jó nekik,


azért sokan sok évig küzdenek és minden lehetőséget megragadnak hogy saját lakásul legyen ne pedig albérletben öregedjenek meg, részemről ennyi, nyilván azért sokan gondolkodnak hasonlóképp, különben nem órákig tartottak volna országszerte a ma várakozó sorok. ;)

2018. okt. 16. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:

7es

tudtommal már nem mert ezt várakozáson felüli gyorsasággal még tegnap este aláírták, gondolom valami miatt fokozottan sürgős lehetett hogy a kitalálástól számított 3 napon belül teljesen eltüntessék.


Nekem a nyugdíjpénztáras eset jutott eszembe erről a nagyon sietős döntéshozatalról, ott csak engem 8.000HUF-al loptak meg.

2018. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!