Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Látván hogy milyen nagy igény...

Látván hogy milyen nagy igény van a lakástakarékra?

Figyelt kérdés

Látván hogy milyen nagy igény van a lakástakarékra, miért szavazták meg mégis???


Ma voltam két helyen is megkötni, egyébként is terveztem de így ez megsürgette a dolgokat.


Az első helyről azzal a lendülettel ahogy bementem fordultam is ki annyian voltak, aztán egy másik helyen egy óra várakozás után kerültem sorra, mondanom sem kell, ezen a két helyen 1 óra alatt láttam minimum 100 embert aki ezért ment, tesómék is hasonlókat mondtak, országszerte ki tudja mennyien voltak, a fideszt már semmi sem győzi meg arról hogy épp jelen esetben téved?


Ha ezrek rohannak hátha még időben sikerült, akkor az csak jelentős kellene legyen...


2018. okt. 16. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

egyszerűen az az oka, hogy még jobban fel akarják verni az ingatlanok árait, nem más

aztán amikor majd kilukkan az ingatlanlufi, és bedől az építőipar, lesz nagy szájtátás...


lehet engem is lepontozni a fogalmatlan pénzügyi analfabétáknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!