Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feministák folyton azt...

A feministák folyton azt hangoztatják, a nők soha nem vádolnának ártatlan férfiakat. Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

[link]

Aki nem tudná hanggal nézni munkahelyen: angliában egy részeg nő a vonaton belekötött egy férfiba, majd azt hazudta a személyzetnek, hogy a férfi szexuálisan zaklatta őt. Dacára a két tucatnyi tanúnak, a járművet visszatartották, majd éjszakára bevitték a férfit a rendőrségre.


2018. okt. 31. 10:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
62%

A "feministák" véleménye természetesen az lesz, hogy "nőgyűlölő frusztrált, kispöc5ű impotens lúzer pasi propaganda".


Más meg tudja, hogy vannak ilyen dolgok...

2018. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem, hogy aki valóban molesztál azt fogják el és zárják be (Bill Cosby pl.), de egyúttal ez egy veszélyes dologgá is válhat, ha bemondásra megy.


Kicsit egy korai South Park rész ugrik be amikor a gyerekek dacból feljelentik a szüleiket molesztálásért és a hatóság kb. vizsgálat nélkül be is vitte mindet. Reméljük azért ez nem jön el.


A végén az lesz, hogy senki nem mer majd ismerkedni... Aztán jöhet a teljes paranoia.

2018. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
82%

Jogi szempontból a férfi-női egyenlőség megvalósult, biológiai, társadalmi szempontból soha se fog.


Bárhogy is tagadjuk, vannak különbségek nők és férfiak között, és ezek a különbségek nem feltétlenül negatívak. Talán negatívnak számít az együttérzés, a szimpátia amelyből női ismerőseinkben több van mint bennünk?


Sajnos a feministák arra ösztönzik a nőket, hogy dobják el nőiességüket. Feministák megtagadták női mivoltukat, és ehhez hasonló mondatok hangoztak el szájukból:


-- az összes férfi vadállat, az összeset kasztrálni kéne

-- ha kihalnának a férfiak megvalósulna a világbéke

-- a férfiak a farkukkal gondolkoznak


Meg ehhez hasonlók. Emellett undorító akciókkal is hergelik maguk ellen a társadalmat.


Pl. Nemrég Szentpéterváron egy feminista, gender szakos "nő" azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy a tömegközlekedésen leöntötte hipóval azon férfiak nadrágját, akik egy kicsit nagyobb terpeszben ültek.


Én minimum pofán basztam volna ezek után, és egyáltalán nem lett volna lelkiismeret furdalásom, amiért megütöttem egy nőt, pedig nőt még soha se ütöttem meg, és ezt az egyik legelvetemültebb tettnek tartom.


Egy jól működő családban szükség van nőkre és férfiakra. A nők testesítik meg a családi békét, ők a családi szentélyt őrző istennők. Együttérzőek, és harcos oroszlánként tesznek meg bármit a családért. Ez az oldaluk nem alsóbbrendűbb a férfiak egoistább hozzájárulásánál, hanem aranyos.

2018. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

"Reméljük azért ez nem jön el."

A videó pont azt mutatja, hogy ez már eljött.

2018. okt. 31. 10:55
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

#2 de, a south park rész kb már bejött a #metoo-val. Bemondásra lejáratnak, mindenhonnan kitaszítanak embereket, bizonyíték nélkül.

Lecsukni nem csukják a bizonyíték hiányában, de kirekeszti a társadalom.

2018. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy szélsőséges vélemény, nincsenek fekete-fehér esetek. Sajnos én is ismerek olyan nőt, aki meghurcolta az egykori párját egy nagyon csúnya váddal... hazugságvizsgálat tisztázta csak.
2018. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre azt mondanám, hasonlóan a vérvegán mozgalomhoz ez is egy mostani divathóbort, ami idővel -elviekben és remélhetőleg- csillapodni fog.
2018. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
74%

Nem nézem meg a videót, ez az egész őrület már így is jobban erősíti a mizantrópiámat, mint szinte bármi az elmúlt évtizedekben... Az ember azt hinné, hogy a jogrend, ha nyilván nem is tökéletes, de körvonalakban azért törekszik az igazságra... Fel nem fogom, hogyan fajulhatott idáig a dolog. A rosszindulatú nők egy dolog, bunkók mindig is voltak, de a jog és annak végrehajtása miért asszisztál hozzá? Keveset tudok a folyamatról, pár napja futottam bele ebbe az egészbe, de ijesztő.


A feministák pedig hülyék, ez nem újdonság. Eredetileg a feministáknak nem a nők jogait kellett volna védeni? Amit én teljes mellbedobással támogatok. De nem, a feministák férfigyűlölők és próbálják magasabbra lökni a nőket, pedig ez hülyeség, a nők sem szentek, ami baj is lenne, ha már a férfiak sem azok. De így többé-kevésbé azért összeillenek a nemek. Hogy ebbe miért kell feszültséget generálni, nem tudom, de az értelmes nők mindenfelé cikkeznek, hogy ez az idióta hozzáállás nemcsak igazságtalan, de mind a nőknek, mind a férfiaknak igen káros, hiszen a normális kapcsolatteremtésben határozottan akadályozza őket.

2018. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális zaklatásos dolog kissé túl lett fújva. Ma már az is annak számít, ha egy férfi megdicséri nő ruháját.
2018. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 tgt ***** válasza:
73%

3-as: A metrós videó az orosz feminista-ellenes propaganda része. Kamu volt az egész, a szereplőknek fizettek a szerep eljátszásáért.

[link]

2018. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!