Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feministák folyton azt...

A feministák folyton azt hangoztatják, a nők soha nem vádolnának ártatlan férfiakat. Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

[link]

Aki nem tudná hanggal nézni munkahelyen: angliában egy részeg nő a vonaton belekötött egy férfiba, majd azt hazudta a személyzetnek, hogy a férfi szexuálisan zaklatta őt. Dacára a két tucatnyi tanúnak, a járművet visszatartották, majd éjszakára bevitték a férfit a rendőrségre.


2018. okt. 31. 10:39
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:

"Alig várom, hogy belekössetek. Nyilván ez nem pontosan a harmada, nyilván nektek ez nem fog erőszaknak számítani, nyilván hiteltelen lesz a forrás, ugye?"


adatot kértem, nem véleménycikket.

2018. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:

Benne van az adat, a forrása az ENSZ.


Mi van itt, senki nem tud olvasni és értelmezni?

2018. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

"Benne van az adat, a forrása az ENSZ.

Mi van itt, senki nem tud olvasni és értelmezni?"


a forrás az olyan, hogy kit kérdeztek, mikor kérdeztek, mit kérdeztek, mit válaszoltak stb.


az, hogy az UN Woman ezt mondta és még csak egy linket se rak mellé, az nem forrás.

2018. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

Milyen szépen sikerült eltalálnom, hogy bele lesz kötve a statisztikába. :D


Nézd, a gugli a barátod, tonnaszámra talász országonként adatokat.

2018. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

mondjuk nem volt nehéz dolgot. gondolom folyton ezt csinálod.

bedobsz egy számot

amikor valaki rákérdez bedobsz egy linket, ami csak ismétli a számot, de sehova nem vezet.

majd, számon kérik rajtad

googlézol


ha ez megnyugtat, én is pontosan tudtam, hogy ez lesz belőle.


mellékesen azt, google ebben a kérdésben nem a barátunk, azt a James Damore eset óta pontosan tudjuk.


szóval adatolj, vagy húzz vissza a kő alá, ahonnan előbújtál.

2018. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Kedves 62%-os! Mivel alapvető vitakultúrád sincs, képtelen vagy még a saját mondatait is értelmezni, továbbá érdemlegesen semmivel nem vagy képes hozzájárulni a kérdéshez, ezért kérlek, ne írj többet ide!
2018. nov. 1. 12:27
 37/60 anonim ***** válasza:

Ácsi!


A cikk nem a titkoshirek.info.blogról van, nem egy noname oldal hivatkozik nem egy noname szervezet statisztikájára. És mint mondtam, ha vennéd a fáradtságot, a gugli rengeteg más hivatalos statisztikával szolgál neked megerősítésképpen. Nem bedobtam egy számot, hanem hivatkoztam egy hiteles számra. Ellenben te ezt nem tudtad cáfolni egy másik hivatalos számmal, csak kötekedsz. Nem nekem kell újabb igazolást találnom, én már bemutattam egyet.


---


Kedves kérdező, én már elmondtam mindent, tényekkel alátámasztva, amit neked még mindig nem sikerült, ellenben az is kiderült, hogy az egész kérdéset alapja egy kamuhír. Ezzel tudsz vitatkozni?

2018. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Drágaságom, akkor most az érvelési alapiskola első osztály, első órája: ha állítasz valamit, akkor azt neked kell bizonyítanod. Eddig tudod követni?
2018. nov. 1. 14:27
 39/60 tgt ***** válasza:
2018. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

"A cikk nem a titkoshirek.info.blogról van, nem egy noname oldal hivatkozik nem egy noname szervezet statisztikájára."


valóban.

ez egy CNN egy cikk. a CNN hozta le azt is főhírként, hogy az amerikaiak 500 millió szívószálat használnak naponta. egy 9 éves fiú "kutatására" hivatkozva.

a cikk részben komoly szervezetekre hivatkozik, de nem tünteti fel, hogy mire hivatkozik. én is mondhatom, hogy XY szervezetnek van ilyen-olyan statisztikája, ha nem hiszed, akkor keresd meg (ha meg nem találod, hülye vagy)


de nem teszem.


"Nem bedobtam egy számot, hanem hivatkoztam egy hiteles számra."


majd, ha képes leszel megmutatni az UN Woman oldalon a szám forrását, akkor esetleg hiteles lesz.


"Ellenben te ezt nem tudtad cáfolni egy másik hivatalos számmal, csak kötekedsz."


nincs mit megcáfolnom, mert nincs semmi hivatalos adatod.


"Nem nekem kell újabb igazolást találnom, én már bemutattam egyet."


semmi újabb. az elsőt se igazoltad.

2018. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!