Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Gáspár mikor fog megnősü...

Orbán Gáspár mikor fog megnősülni?

Figyelt kérdés
Hány unokára számíthat tőle a büszke nagypapa, a miniszterelnök úr? :)

2018. nov. 9. 23:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%
Merte gyesek ezt a homoszexualitása bizonyítékaként emlegetik, hogy lám, meleg, hiszen ezt mondta. Deazért mondta, mert idézte. Ettől függetlenül lehet meleg, de nem emiatt.
2020. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%
Bocs az elírásokért.
2020. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy ezért mondják melegnek, de ok.
2020. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
Meleg, ezért nem szerepel sehol. Jobb, ha elfelejtik. Attól még lehet magánélete. Récsöl úgyis szerepel helyette, most éppen a harmadik gyerekkel.
2020. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy nem tudom, hogy ezt miért kéne rejtegetni. Attól, hogy meleg, még nem lesz rosszabb ember. Nem ez a tulajdonság az, ami meghatározza, hogy milyenek vagyunk. Egy ideális világban ő is ugyanúgy összeházasodhatna és akár gyereket is vállalhatna azzal, akit szeret.
2020. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
De akkor hova lenne a Fidesz nagy kereszténysége? Az ókori zsidóknál és a Bibliában is halálos bűn az, ha valaki meleg. Ez a 2000 éves merev álláspont az oka.
2020. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is meleg. Kezdjük ott, hogy az ő adottságaival, hátterével bármilyen nője lehetne, de én speciel még sose láttam, hallottam hogy barátnője van. Pár éve még úgy volt, hogy papnak megy, hát tudjuk kik mennek papnak..Érződik, hogy ő az, aki valahogy nem találja a helyét a családban. Szóval Orbán egyetlen fia lehet meleg. Hát Isten nem ver bottal.
2020. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
87%

Az már egyértelmű, hogy nem fog megnősülni. Ami számomra érthetetlen, hogy az apja miért gördít akadályokat a fiához hasonló helyzetben élő emberek elé. Ha legalább örökbefogadhatnának egy gyereket a pasijával, akkor lenne valaki aki továbbvihetné az Orbán nevet egyenes ágon...

Orbán homofóbiáját a saját fia nemhogy nem enyhítette, de még rosszabb is lett. Mintha a többi melegen akarná leverni a csalódottságát, szégyen az egész.

2021. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy megtalálják az alkalmas KÍNAI feleséget neki.
2021. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Előbb még át kell írni az alkotmányt, hogy törvényes legyen a melegházaság.
2023. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!