Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az országokról?

Figyelt kérdés

Osztályozd kérlek 1 és 5 között az alábbi országokat, az alapján, hogy mennyire kedveled őket.



Magyarország:

USA:

UK:

Oroszország:

Hollandia:

Belgium:

Franciaország:

Olaszország:

Izrael:

Szíria:

Norvégia:

Románia:

Ausztria:

Lengyelország:

Németország:

Ukrajna:

Törökország:

Egyesült Arab Emirátusok:

Irán:

Észak-Kórea:



2018. nov. 11. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Magyarország: Szeretem ezt az országot és őszintén sajnálom, hogy ennyire elbaltázott a történelmünk... Elbasztuk a Dunai-Konföderációt, jó, az elsőnél nem volt választásunk, de beléptünk a második vgh-ba, ezzel elbasztuk a revíziót, a rendszerváltást is... Klebersberg óta eltűnt (inkább kivándorolt) a kultúrfölényünk, de egy biztos: Túlélésben jók vagyunk... Rengeteg hibája van, de szeretem ezt az országot.

USA: Eléggé a szélsőségek országa. Az a hely, ahol rossz lakásba megy be az idióta rendőr a sajátja helyett és lelövi az ott lakót, de az a hely is, ahol egyetemi professzorokat verzálnak a SJW-k, mert teljesen objektív történelmi/biológiai tényeket közölni merészeltek... Sok előnye van - és ugyan nincs sok tapasztalatom -, de nem szeretem azt az országot. A nemzetközi politikában meg életveszélyesnek tartom.

UK: God save the Queen! Ennél többet kár is lenne mondani: Az angolszász világ ékköve ez az ország, azon kevés országoknak az egyike, amelyeknek van identitásuk. Nem is egy, mert ők autonóm módon egy állam, de a "brit" identitás mellett létezik skót/angol identitás is, és ezek kiegészítik egymást. (Talán ezért volt sikertelen a skót függetlenedés, bár most elvileg újrapróbálják.) Sok random dolog van abban az országban: Szinte mindenféle kés be van tiltva, van pl skót font, amit az UK-n kívül sehol nem váltanak be, ráadásul a skótok megtehetik, hogy nem fogadnak el fontot...

Oroszország: Az orosz kultúra csodálatos. Alighanem azért, mert van honnan elrugaszkodni... Azt kell, hogy írjam, hogy a proliság központja... Életveszélyes a világpolitikában szintén és nem is az a legrosszabb, hogy annektálták a Krímet (annektálják, ott oroszok laknak), hanem, hogy egyáltalán nem törekszenek a békére... Putyin személye pedig kifejezetten taszító...

Hollandia: Jó lenne, ha végre rendesen legalizálnák a füvet.... A környezetvédelemhez való hozzáállásuk imponál.

Belgium: Mesterséges ország eléggé: Olyan, mint a középkori Erdély vagy Bosznia. Eléggé multikulti (nem a migrikre gondolok)...

Franciaország: Féltem ezt az országot. A demográfiája miatt, még szarabbul megy az integráció, mint Németországban. Isten óvja őket a dzsihadistáktól! Kár lenne Martell Károly országáért...

Olaszország: Szimpatikus ország. Olyan... Normálisak. Nincsenek szélsőségek, mindenki nyugodt és tisztában van a realitásokkal. Észak/dél viszonylatban eléggé nagy a kontraszt, de ez legyen a legnagyobb baj

Izrael: Semmi bajom velük, de igenis van létjogosultsága Palesztinának

Szíria: Elvesztettem a fonalat, hogy az ISIS, a levanteiak, a kurdok, a törökök, az Assadék, az oroszok és a NATO, hogy harcolnak ott... Sajnálom őket.

Norvégia: Szép ország. Nem ismerem őket...

Románia: Nem szép ország... Vagyis... A tájai még igen, de elbazsgsák. Olyanok, mint mi, csak rosszabbra. Az egész nemzettudatuk hazugságokon (dákoromán eredet) alapul...

Ausztria: Hatalmas pozitív csalódás volt, amikor megválasztották a Kunzot. Túlzott bűntudatuk van még mindig Hitler miatt.

Lengyelország: Európa legjobb országa. Legtöbb jövőjük nekik van.

Németország: Minden tiszteletem az övék, de: RIP

Ukrajna: RIP

Törökország: Politikai értelemben egy muzulmán Oroszország

UAE: Szeretné az ember azt hinni, hogy a pénz meghozza a felvilágosodást, de nem. Az ISIS legnagyobb támogatói. A k anyjukat.

Irán: Az iráni iszlám forradalom óta ennek az országnak is lőttek

Észak-Korea: Tragikomikus

2018. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

USA: 2

UK: 3

Oroszország: 4

Hollandia: 5

Belgium: 5

Franciaország: 4

Olaszország: 4

Izrael: 5

Szíria: 3

Norvégia: 5

Románia: 3

Ausztria: 5

Lengyelország: 3

Németország: 5

Ukrajna: 4

Törökország: 4

Egyesült Arab Emirátusok: 5

Irán: 3

Észak-Kórea: 4

Magyarország: 1

2018. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

11. Vagyok

HU 4

US 3

UK 4

RU 3

NE 3

BE 3

FR 3

IT 4

IS 2

SY 2

NR 4

RO 2

AU 5

PL 5

GE 3

UKR 1

TR 1

UE 2

IR 2

NK 1

2018. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Magyarország: 5

USA: 7

UK: 17

Oroszország: 3

Hollandia: 20

Belgium: 20

Franciaország: 7

Olaszország: 5

Izrael: 2

Szíria: 0

Norvégia: 20

Románia: 2

Ausztria: 20

Lengyelország: 3

Németország: 18

Ukrajna: 0

Törökország: 2

Egyesült Arab Emirátusok: 0

Irán: 0

Észak-Kórea: 0

2018. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

14 vagyok.


Elírtam.


Magyarország: 1.

2018. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

11: dunai konfedaráció ugyan az az elképzelés volt, mint az osztrák magar monarchia, csak több nemzetiségi jogokkal.


amúgy írhattok ti is részletesebben az adott országról, nem muszáj mindegyikről természetesen.

2018. nov. 11. 22:17
 17/20 anonim ***** válasza:
16, Ha mert volna azon a bizonyos szövetségi államon belül normálisan egy szlovák, egy szerb, egy román, egy horvát rész nincs Trianon... Vagy ha van nem ilyen
2018. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Kulturálisan

Magyarország: 5

USA: 1

UK: 1

Oroszország: 5

Hollandia: 4

Belgium: 4

Franciaország: 4

Olaszország: 5

Izrael: 1

Szíria: 1

Norvégia: 3

Románia: 1

Ausztria: 4

Lengyelország: 5

Németország: 2

Ukrajna: 3

Törökország: 3

Egyesült Arab Emirátusok: 1

Irán: 1

Észak-Kórea: 1


Politikailag

Magyarország: 4

USA: 1

UK: 1

Oroszország: 3

Hollandia: 3

Belgium: 3

Franciaország: 3

Olaszország: 3

Izrael: 1

Szíria: 1

Norvégia: 3

Románia: 1

Ausztria: 3

Lengyelország: 4

Németország: 2

Ukrajna: 1

Törökország: 1

Egyesült Arab Emirátusok: 1

Irán: 1

Észak-Kórea: 1

Általam ismert emberek alapján

Magyarország: 3 Egy részük nagyon álszent és folyamatosan hazudik, a másik része (sajnos a kevesebb) kedves, barátságos és számítani lehet rá.

Oroszország: 5 Kedvesek, és csak őszintén érdeklődnek a másik iránt és nem csak formalitásból.

Franciaország: 4 Némelyikük nagyon fent hordja az orrát, de a többi nagyon kedves és mint amit az oroszokról írtam.

Izrael: 1 Egy emberrel beszéltem és azt is megbántam.

Lengyelország: 5 Kedves emberek, en bírom őket. "Lengyel magyar két jó barát..."

2018. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Magyarország: 2 (ismerem)


USA: 5 (voltam ott)


UK: X (nem voltam)


Oroszország: 2 (voltam ott)


Hollandia: X (nem voltam ott)


Belgium: X (nem voltam ott)


Franciaország: 3 (nem voltam ott)


Olaszország: 3 (voltam ott)


Izrael: 4 (szupi 9)


Szíria: X (nem voltam ott)


Norvégia:10 (szenzációs!)


Románia: 5 (voltam ott: egyre jobb!(


Ausztria: 10 (mint Norvégia!)


Lengyelország: 5 (voltam ott)


Németország: 5 (voltam ott)


Ukrajna: 3 (voltam ott)


Törökország: X (nem voltam)


Egyesült Arab Emirátusok: X (nem voltam)


Irán: X


Észak-Kórea: X

2018. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Magyarország

Ausztria

Románia

Ezeken a helyeken voltam eddig; és elég sok szempont lehet; talán mindegyik szempont szerint más pontszámot adnék; amúgy tetszenek ezek a helyek , szeretem őket;


Magyarország alap, hogy fain kis hely; Erdély is mesés, oda nagyszülőkhöz jártunk ki; meg egyszer voltam sulis kiránduláson a bécsi karácsonyi vásárban:) Klassz mindegyik:):)

2018. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!