Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim miatt nácinak néznek? Holott pont hogy baloldali vagyok.

Figyelt kérdés

Apám kemény szélsőjobboldali.Itthon a hűtőn is Hitleres hűtőmágnes van.Állandóan Kárpátiára meg ilyen koncertekre jár.Sok helyen úgy köszön,hogy “Kitartás!Éljen Szálasi!” akkor is,amikor vele vagyok.A család baráti köre is csupa ilyen náciból áll.

Engem is beskatulyáznak,azt gondolják hogy én is ilyen vagyok.Múltkor

is az edzőteremben valaki bekapcsolta a Wehrmacht páncélos indulót a “tiszteletemre”.Pedig én pont hogy baloldali vagyok,a kommunista Munkáspártra szavaztam(amit persze titokban tartok).Ne gondolja már rólam senki se,hogy szélsőjobbos vagyok.



2018. nov. 19. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Állj sztoj. Xd ne politizáljatok semmit nem old meg !!
2018. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 User-Agent válasza:
40%
Kárpátia, Hitleres hűtőmágnes, nácizmus? Baloldal? *Fejvakarás* Szóval, mivel te baloldali vagy, a jobboldali párt vagy micsoda nácista? Szerintem apád sokkal menőbb, mint te! :D
2018. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Te meg járj piros csillagos melós sapiban, köszönj úgy hogy "éljen a forradalom" és járj DK, meg balos tüntikékre.
2018. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
XDD
2018. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 mindentudó99 ***** válasza:
58%
Örülj hogy apád még nem tagadott ki az örökségből. Csodlom a türelmét. De hát a gyereke vagy agyon nem csaphat.
2018. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

"Mit tegyek, ha a szüleim miatt nácinak néznek? Holott pont hogy baloldali vagyok."


Mond meg, hogy kedves náci apám. Én magam kommunista vagyok. Erre mit lépsz? Nem lesz vacsi?

2018. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan létezik Hitleres hűtőmágnes?

Ki gyárt ilyesmit?

2018. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudja senki,csak én.

Mindenesetre én nem akarom,hogy az ismerősiem rasszistának nézzenek és Wehrmacht indulóval üdvözöljenek meg ilyen dolgokhoz kapcsoljanak.

Az suliban is járt egy zsidó gyerek,azzal kapcsolatban is csesztettek az osztálytársaim

2018. nov. 19. 12:42
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 igen,létezik.Hitleres pólója is van.A kutyánkat is Adolfnak nevezték el.

Lehet nevetségesen hangzik,de így van

2018. nov. 19. 12:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Na meg már ezzel kapcsolatban is csesztettek az iskolában,hogy Hitlerről meveztem el a kutyámat..
2018. nov. 19. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!