Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatnád azt, hogy az EU...

Támogatnád azt, hogy az EU összes felnőttkorú állampolgára (nők és férfiak is) kapjanak kötelező katonai kiképzést, amikor betöltik a 18-at?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 17:10
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

"Elvégre nem állatok vagyunk."


De igen. Állatok vagyunk. Ahogy Charles Darwin mondta: "A tudományos eredményekből világosan kimutatható, hogy az emberek és az egyéb állatok közti intelligencia különbsége nem az intelligencia fajtája, hanem mértéke között van.


Természetes szükségletünk, hogy küzdjünk, másokkal harcoljunk.

2010. jún. 27. 19:55
 32/38 anonim válasza:
48%

Harc, haboru,csata, eroszak,agresszio, stb..

Csak azert van a foldon, mert ilyen okor barmok mint ti azt gondoljatok, hogy az elet termeszetes resze..

Baromsag!!!

Igenis LE AZ AGRESSZIOVAL!!!!!!

A szeretet a megoldas, de TI haborusdisok mar elfelejtettetek szeretni.. Az ilyenek miatt fog elpusztulni a fold!!

2010. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

"A szeretet a megoldas, de TI haborusdisok mar elfelejtettetek szeretni.. Az ilyenek miatt fog elpusztulni a fold!!"


Igenis tudok szeretni! Szeretem a családomat, szeretem a hazámat, és szeretek minden becsületes embert, aki hasznos tagja a társadalomnak.

De a naplopók, a bűnözők, az ellenségek és az egyéb gonosztevők iránt képtelen vagyok ilyesmit érezni.

2010. jún. 27. 20:06
 34/38 anonim válasza:
69%

Utasitsd el a rosszat, ne vegy rola tudomast, probalj meg valtoztatni rajta, de az eroszak es a haboru nem lehet a megoldas!!

Haboruban a csaladodnak meg a hazadnak is annyi..

2010. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 BlackSword ***** válasza:
51%

Csöppet üldözési mániád van... Szerintem teljesen felesleges lenne egy ilyen program... Ráadásul mit csinálnál azokkal, akiknek mondjuk a vallása tiltja a fegyverhasználatot? A néphadserek kora teljesen elmúlt... Ma amikor a modern rakéták, hadviselés, és információs háborút vívunk, akkor egy néphadsereggel történő fenyegetésnél esetleg attol félne a megfenyegetett fél, hogy összesz@rja magát nevetés közben...


A nők egyébként szolgálnak a hadseregekben... Izraelben ki is képzik őket, ráadásul nem is akárhogy... De ott mások az elvárások... Itt Európáben erre egyáltalán nincsen szükség... Elvégre ma nagyon nincsen olyan ország amely komoly katonai fenyegetést jelentene Európára... Ráadásul gazdaságilag is függenek, tehát nem is nagyon fognak az ellen tenni, hogy élhessenek...

2010. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Kik azok az ellenségek?

A bűnözők feletti ítélkezés a bíróság dolga. A barátaidat te választod meg, barátkozni pedig nem mindenkivel kell. Akinek nem tetszik a viselkedése, pl. el lehet kerülni. De ők is kedvesek valakik számára.

Hol a gond?

2010. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 BlackSword ***** válasza:
50%

tegnap 20:02!

Én is béke párti vagyok, és ahogy fentebb, de utánad írtam, hogy felesleges lenne, de azért a Te hatalmas pacifizmusod is ugyanolyan kűáros lenne az emberiség jövőjére, mint az atomháború... Törekszünk a békére, és a szeretetre, de nem vagyunk naívak, és bugyuták, hogy mindent feláldozzunk a békéért... Főleg nem az eddig kivívott és elismertetett szabadságunkat, és az ahhoz való jogainkat... Egy -szerintem- általad elképzelt világban gondolom nem lennének hadsregek, és az emberek nem bántanák a másikat... Szép is lenne (idealista sóhaj) DE amíg nem gondolkodik mindenki így, és vannak olyanok, akik másokat bántani, eltaposni akarnak, addig szükség lesz a hadseregekre, a katonákra és a fegyverekre... De sose azt kell nézni amikor fegyvert rántasz, hogy mit pusztíthatsz el vele, hanem azt, hogy mit védhetsz meg... És ha többen gondolkodnának így, akkor nem is vennék ennyiszer elő azt a fegyvert...

Bocsi a regényért...

2010. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

támadásra támadással?

ennyire háborúpárti vagy?

senkinek nem kéne ilyen kiképzés!

2010. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!