Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan és hol lehet politikai...

Hogyan és hol lehet politikai párt zászlót vásárolni?

Figyelt kérdés
Tüntetéseken szoktam látni (nem csak aktivistáknál). Azt gondoltam, hogy az adott párt webshopján lehetséges, de ott nem árulnak ilyesmit.
2019. jan. 5. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de letörném a kezét, aki civil szervezetek által rendezett tüntetésre ilyet visz ki. undoritó nézni, ahogy a sok vörös, párbeszéd 1%os, "liberális" 0%os, dks zászlókkal vonulnak, mintha az egész csak róluk szólna, sokat ezért sem mentek ki tüntetni...
2019. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet egyedi zászlókat csináltatni vagy a pártok irodáján ( honlapján ) keresztül rendelni.

De egyetértek az egyessel, minden párt fogja magát és beáll a pártatlan, mindenkit érintő tüntetésekhez. Anno a fidesz is csinálta, de ez volt az internet adó esetén is, most is amikor köze nincs a kormányváltásnak a tüntetésekhez. Új munkatörvénykönyvért és a különbíróságok megszüntetéséért tüntetnek. Nem másért.

2019. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!