Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meghalt a kórházban a megkésel...

Meghalt a kórházban a megkéselt gdanski polgármester, félek, hogy a lázítók miatt itthon is történik ilyen. Van rá esély?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fideszes, sőt nagyon sok álmatlan éjszakát okozott nekem a kormány az elmúlt években. Ellenzéki sem vagyok mert azok is csak ugyan úgy hatalmat, pénzt akarnak, és a néppel sem vagyok mert szerintem a " nép" 2/3-a buta ja igen és második világháborúba németek elöl az őseimnek menekülnie kellett majd a komcsik ideje alatt kuss volt, szóval se náci se komcsi nem vagyok.


Na, hogy most tisztáztuk, és nem lehet se Soros bérencezni sem fidesz troll/provokátornak nevezni jön aminek jönnie kell.


Szóval lázítják mind kettő oldalt, és valami elborult elme mint Lengyelországba itthon is megöl ezért valakit. Ezzel miért nem számol senki ? Nem egy facebook partizánt láttam már, hogy " kötelet nekik" meg " el kéne vinni a libsit aztán..." Szóval zavar ez a mérhetetlen gyűlölet, én nem jövök ezzel a pc dumával, hogy " jaj a béke meg píísz meg szekszelés meg gyep ( fűűű) " . De ezen felül zavar ez a lázítás.


Titeket nem?


2019. jan. 14. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig fideszes vagy.

A téglák buknak sorban le.

2019. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hatalom által tolt, felülről jövő propagandát, amivel a hatalomban levők próbálják elnyomni a hatalom nélkülieket, ne mosd össze a hatalom nélküliek lázadásával a hatalom ellen. Ha a népnek nem tetszenek a politikusai és felköti őket, az nem hasonló ahhoz, mint hogy a politikusok alkalmaznak erőszakot a néppel szemben. 1956 nem ugyanaz az erkölcsi szint, mint a Rákosi rendszerbeli terror, mert hát "mindkettő erőszak".
2019. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

"Van rá esély?"


Nagyon remélem! Egy DK-s!

2019. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ilyentől nem kell tartani. A tüntetések békések, persze vannak szélsőségesek, és túlzásba mennek sokan amit a kormánymédia kiemel, de politikailag nem lehet agresszívnak tekinteni ezt a tüntetéssorozatot. De a TEK gondoskodik a kormány politikusairól, szóval nem kell annyira értük aggódni.
2019. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a párhuzamot, a gdanski polgármester támadójának még nem tudottak az indokai, lehet, hogy csak valami elmebeteg volt.
2019. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drazicc ***** válasza:
Ez elhanyagolható ahhoz képest, hogy hány sima civilt gyilkolnak meg, ennél még több az öngyilkosok száma (napi 9 2017es adat) és mégtöbb azok száma akik autóbalesetben halnak meg, ehhez képest talán évente 1-2 eset van, hogy valakit politikai okoból nálunk megtámadnak, hirtelen Csintalan jutott eszembe, vagy Novák Elődöt ütötte meg Polgár Tamás az utolsó 10 évből és ugye ezek messze vannak a gyilkosságtól.
2019. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha erőszakig fajul a dolog, azt a politikusok provokálták ki. Az a baj, hiába végezték sokan lámpavason, sosem tanulják meg belőle, hol a helyük.


Mondjuk merénylet áldozatai lettek már normálisabb politikusok is.

2019. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!