Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért akarják az emberek...

Miért akarják az emberek ebben a kategóriában leváltani a Fideszt? Az üzlet és pénzügyek kategóriába írók szerint szárnyal a gazdaság.

Figyelt kérdés

Tudsz angolul, van egy érettségid és az SSC-knél gazdag leszel.

Betanított munkás 6 általánossal nettó 250 alatt fel sem kell.

Az emberek szerint Magyarországon jobbak a lehetőségek mint külföldön, azt tanácsolják a kinn élőknek, hogy jöjjenek haza.


Ez az üzlet és pénzügyek kategória!


Titeket Soros pénzel?



2019. jan. 16. 09:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Nettó 250 alatt fel sem kell a betanított munkás? Nagyon gyorsan állj le azzal, hogy kábszira megiszol fél liter töményet.
2019. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
#1: Nyergesújfalura állandóan keresnek embert nettó 210-ért. Adnak ingyen szállást és ingyen étkezést napi 1-szer. A hazautazást is térítik távolról érkezőknek. És az emberek sorba teszik oda a vicces szmájlikat, odaírják, hogy ők ennyiért nem dolgoznak. Ez még csak nem is Budapest.
2019. jan. 16. 09:27
 3/33 anonim ***** válasza:
38%
Nagyrészt egyetértek veled. Erről azt gondolom, hogy szerencsére csak itt akarják leváltani a Fideszt ennyire!! Bizonyos ( állandóan visszatérő) emberek, akik minden kérdésnél csak Fide$$- eznek, sorosoznak, agymosottnak, Fidesz-bérencnek nyilvánítanak minden Fidesz szavazót, és azonnal pontozzák le érvek helyett őket, szóval, őket abszolút az érzelmek vezérlik. Úgy is mondhatnám, hogy szemben áll az agy, meg a szív, náluk mindig a szív győz, és a zsigeri gyűlölet. De én nagyon remélem, hogy a társadalom nagy többsége nem ilyen, mint az itt netről hülyeségeket belinkelők, akikről néha nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire buták, vagy csak provokálni akarják a többieket, vagy fizetnek nekik ezért.😁
2019. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%

Külföldön jobbak a lehetőségek.


Az átlagos fogyasztásunk is stagnál már lassan 2 évtizede.

A vásárlóerő-paritás ami igazán számít, viszont az Unióban az utolsó 5-ben vagyunk ezzel a mérőszámunkkal. Innentől kezdve akarsz még valamiről beszélni?

2019. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#4: Éppen a vasárlóerő paritás miatt járnak külföldről Magyarországra az emberek fogorvoshoz meg prostihoz. Itt olcsó az élet. Angliában a legegyszerűbb fogászati kezelés is 100.000Ft-nak megfelelő font.
2019. jan. 16. 09:31
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
Kedves utolsó , nagyon bízunk benne, elsősorban a te érdekedben, hogy te már ugye külföldről írtál?
2019. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%
Nagy gondok vannak nálad kérdező. Szerinted az egész ország Nyergesújfalu, szerinted mindenhol ugyanolyan bérek vannak, szerinted ugyanolyan bért kapnak pl.: az Ózdon dolgozók, mint a Nyergesújfaluban dolgozok? Ezeket nem tudod átgondolni akkor nem is fogod megérteni mi a gond az országgal. Azon meg el kell gondolkozni, hogy az olyan helyeken, mint Nyergesújfalu miért nem vállalják el a helyiek a munkát? Meg ez is szép, hogy így szállást adnak, úgy szállást adnak, stb, de ez csak szépen hangzik. Jelentkeztem volna már ilyen munkára, jó is lett volna, félévig. Ugyanis addig biztosítottak volna csak szállást, utána maradhattam volna ott ugyanúgy, csak perkálnom kellett volna kőkeményen, ami miatt máris huss, oda a sok fizu nagyrésze. De igaz, minek erőltettem magam, csak egy troll vagy.
2019. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#7: Akkor mész a másik helyre, ami ad ingyen szállást. Tatabányán a higéniai termékeket gyártó cég, elfelejtettem a nevét.
2019. jan. 16. 09:37
 9/33 anonim ***** válasza:
74%

"Éppen a vasárlóerő paritás miatt járnak külföldről Magyarországra az emberek fogorvoshoz meg prostihoz. Itt olcsó az élet. Angliában a legegyszerűbb fogászati kezelés is 100.000Ft-nak megfelelő font."


Ajjaj...ömm, nem tudom, hogy erre most hirtelen mit mondjak. Nem vagyok benne biztos, hogy nem-e elbeszélünk egymás mellett.


Idehaza nem olcsóbb az élet. Van amiben olcsóbb (mint mondtad pl.: a magánorvosi ellátást, főleg a fogászoknál), van amiben drágább.


Viszont ha egy hétköznapi fogyasztói kosarat kiátlagolunk, akkor azt kapjuk, hogy egy magyar szűkösebben él, mint egy szlovák. És ezzel a külföld vs Mo. vita le is van zárva.

2019. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Azon meg el kell gondolkozni, hogy az olyan helyeken, mint Nyergesújfalu miért nem vállalják el a helyiek a munkát?"


Külföldön is csak akkor kap munkát a magyar, ha az a helyi lakosoknak nem kell. Ez mindenhol így megy.

2019. jan. 16. 09:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!