Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti örültök, hogy van egy új...

Ti örültök, hogy van egy új arc (Nagy Blanka) aki ki meri mondani, sőt meg drukolnak is neki, meg örülnek, hogy kimondja amihez ök gyávák kimondani?

Figyelt kérdés
Emlékszem a gimnáziumban volt egy ehez hasonló arc, a Béla, mindég biztatuk, -mond meg nekik, olvas be nekik, ö meg csak mondta csakhogy megfelejen nekünk, aztán egyszer kidobták, azota sem láttam többet...
2019. jan. 19. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is ismertem ilyet. Petőfi Sándornak hívták.
2019. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, sok ilyen kellene még.
2019. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nagy Blanka csak egy diák aki kiállt, hogy felolvasson egy beszédet. Nem vezetője vagy hivatalos szószólója bármilyen mozgalomnak. A fideszes lejárató gép nem is hibázhatott volna nagyobbat mint hogy rászállt.

Az igazi mozgatórúgó, a hatalom számára megfoghatatlan arctalan és támadhatatlan valami, fogalom. Nem Soros. Nem Blanka. Nem Béla.

2019. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Persze, beszédtémát ad a politikában.

Nagy dumája van, otromba, de fiatal, kevés rajta a támadhatóság (a rossz jegyei miatt kezdte ki a kormánypárti média). Illene a DK-ba Gyurcsány és Vadai Ágnes mellé, fiatalabb, új szereplőnek, hogy a frissíteni a tudják a párt 90%-ban nyugdíjasokból álló szavazótáborát.

2019. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező! az elég naívan hangzik hogy az ellenzék nem meri kimondani az igazságot.

Nézd végig az alábbi videót, ebben elég rendesen beolvasnak az idiótán vigyorgó orbánnak. Blanka is elmondta az igazat, tudom hogy az orbánista tábort ez bántja, de erről nem az ellenzék tehet hogy orbán lop,csal, hazudik.


https://www.youtube.com/watch?v=1QxAKx7WxQM

2019. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Blanka most az egyetlen, aki a fideszterrorral dacolva hangot mer adni véleményének és kiáll a magyar emberekért.

Mögötte gyűlik most össze a magyar nép és száll szembe a fidesz rezsimmel. Blanka az egyelten aki még képes elhozni és kiharcolni a magyar népnek a szabadságot. Aki most Blanka mellé áll, a magyar nép mellé áll.

2019. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
#1 Én ismerek még egyet, Bayer Zsoltnak hívják.
2019. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

"Aki most Blanka mellé áll, a magyar nép mellé áll."


Egyetértek!


Aki Blankát támadja, az nem is igazi magyar vagy szimplán csak agymosott és nem ebben az országban él, nem gyárban dolgozik, nincs kizsigerelve, hanem kizsákmányoló!!


HAJRÁ BLANKA!!!!

2019. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!