Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek köszönhető ez a kettős...

Minek köszönhető ez a kettős mérce egész Európában?

Figyelt kérdés

Itt van ugye ez a nagy antifasiszta mozgalom, szépen lázadnak a rasszizmus ellen, amivel végülis nincs is gond, sőt, a vicc az, hogy kifejezetten támogatnám, de:

Csak van egy olyan probléma, hogy ha két holokauszt megemlékezés között beszélni kellene arról, amit Borsodban művelnek a cigányok a magyarokkal, tehát az utcán sétálva kapják az ívet hogy büdös ge ci magyar meg mennek neki, akkor még én vagyok a rasszista??!!

Hát hogy van ez?


Vagy itt van a másik.

Van egy Facebook oldal, Ateista mémbázis.

Elvileg azt várná az ember, hogy hellyel-közzel nagyjából egyenlő arányban megy a poénkodás a vallásokkal kapcsolatban, de igazából meg egy hatalmas Jézus Anti Fan club az egész.

Egyébként nem zavarna, mert nem támogatom a vállasokat, ugyan így viszont zavarna, ha csak Mohamed vagy Buddha kapná az oltást.


Avagy


Miért nincs valóban független, pártatlan oldal, fórum, szervezet, ami tényleg küzd a rasszizmus ellen vagy épp a józan gondolkodás mellett foglal állást?


2019. jan. 23. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

1, Európában senki nem fog neked a borsodi cigányaiddal foglalkozni. Minek? Engem sem érdekelnek a lőcsei cigányok, magasról teszek rájuk.

2, A kereszténységet meg gondolom azért támadják jobban, mivel Magyarországon nem a muzulmánok vagy a buddhisták akarják az ember fejét belenyomkodni a vallásba, hanem a keresztények és ez sokaknak nem tetszik.

Remélem, segíthettem.

2019. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Itt most az országról is beszélek.

Szal totál nem állja meg a helyét.

2019. jan. 23. 11:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha az országról beszélsz, akkor hol látsz te itt antifasiszta mozgalmat? mert én semmiféle ilyesmit nem látok, a Fidesz ellen is kimegy tüntetni néhány ezer ember a 10 millióból. Akkor?
2019. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszi az FB tippet, megnéztem az oldalt. :) Nem Anti Jézus Fan club, hanem Anti Vallásosok Fan Club. Legalábbis az eddig látottak alapján. Ja, és láttam Buddhát és Mohamedet is, sőt, még Krisnát is.
2019. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jah, 10-ből 1.

De ha gondolod összeszámolom neked, csak aztán nehogy pofára ess.

2019. jan. 23. 12:38
 6/13 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Nincs it semmi ellentmondás, csak egy tipikus altrightos csúsztató érvelés áldozata lettél. Magyarok elleni borsodi rasszizmusról majd akkor lesz értelme beszélni, ha cigányszervezetek szisztematikusan és kifejezetten magyarellenesen működnek.


A facebook oldalt nem ismerem, de egy magyar oldal esetében értelemszerűen ez csak a kereszténység viszonylatában értelmezhető, hiszen más vallás itthon gyakorlatilag nincs is.

2019. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Feltűnt amúgy neked, hogy nálunk a lakosság úgy 99%-a leginkább a kereszténységgel fut össze minden nap? Minek harcoljanak Buddha meg Krisna ellen, amikor az életükben alig vannak jelen? Ennyi erővel lehetne az is a mániám, hogy szűnjön meg Magyarországon az azték napkultusz, mert tönkreteszi a magyar közéletet.

2019. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Magyarok elleni borsodi rasszizmusról majd akkor lesz értelme beszélni, ha cigányszervezetek szisztematikusan és kifejezetten magyarellenesen működnek."


Értem.

Ugye majd akkor is ezt fogod mondani, ha a cigányaid ütni fogják? :)



60%


Kérlek ne erőlködj, nagyon unalmas vagy.

2019. jan. 23. 13:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah, amúgy borsodi vagyok. Nem tudom, mit művelnek a cigányok a magyarokkal, de nekem ott még nem volt sose bajom. Amennyi volt, annyi volt fehérekkel is.
2019. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyedül te erőlködsz, picinyem. :)
2019. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!