Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít hogy...

Titeket nem idegesít hogy Magyarországon a nép 70 % saját lakásban él és elmegy annyiért is dolgozni amiből rezsit fizet meg eszik, akinek meg albérletet is kéne fizetnie az megszívja?

Figyelt kérdés
Ez az ország nem a fiataloknak lett kitalálva az biztos, nem csoda hogy mamahoteles a 25-34 közöttiek fele!
2019. márc. 5. 23:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ma divat Pán Péter gyereknek lenni.
2019. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ma 07:59 Pont erre játszanak. Kint szedd össze a pénzt és hozd haza elkölteni. Minden 100 forintból, ami bekerül a nagy kalapba, 6 forint ilyen pénz. Ezért semmit nem kell tenni, csak elérni, hogy kimenjenek az emberek dolgozni.
2019. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
12: Ez jó, csak már elértük azt a szintet mikor már egyáltalán nem akarnak hazajönni a kiköltözöttek. Legfeljebb a családjuknak küldenek haza pénzt, de azt is egyre kevesebbet, mert inkább a családot is kiköltöztettik. Egy idő után ez a pénzcsap is elapad. Még én abba a generációba tartozok, aki talán itthon venne házat (91-es születésű vagyok), de az utánam lévők már egyáltalán nem.
2019. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Az elvándoroltak borzasztóan elenyésző számban térnek vissza, pénzt irgalmatlanul sokat küldenek, a GDP egész komoly részét kitevően, ez igaz. Ami egyben bizonyítja is, hogy nem tértek haza soha. De ez egy átmeneti állapot, mikor az itthon maradottak szépen elfogynak, kihalnak vagy megtehetik, hogy maguk után viszik őket ezek a pénzek megszűnnek idővel. Az, hogy menjen csak a fiatal külföldre lakásárat megkeresni egy igazán kontraproduktív és kártékony kormányzati álláspont lehet csak.
2019. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

ma 08:48 Nem veszed észre, teljesen mindegy. Itt és mos, a lényeg a ma. Amit ma belehet szedni, azt beszedik és egy körben szétosztani.

Azt tudom, sokan, haverok közül is kimentek, megfelelőnek találták és vitték a családot. Ők ott teremtenek maguknak, családnak egzisztenciát.

Azért van egy szép réteg, aki utalja haza a pénzt a családnak.

Orbán egy szűk réteg milliárdost akar. Erről valamikor 2009-2010 körül beszélt. Ezt csak úgy lehet, ha nagy rétegtől vesz el és a kiváltságosoknak tolja. Elmélete szerint, az ő befektetéseik itthon, külföldön, majd hozza a pénzt. Ez még működne is, ha olyanok kapnák, akik tényleg olyanokat támogatna, akik ezt meg is tudják csinálni. Helyette, haveri, baráti, rokoni kör kapja.

2019. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Legális Technocol ***** válasza:
Az USA-ban is ~70% körüli a lakás tulajdonosok aránya, szóval nem tudom, hogy ezzel a számmal mit akartál érzékeltetni.
2019. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én már a rezsiért sem megyek el dolgozni. Több év külföldi munka után, több ingatlant adok bérbe. Abból megélek. Dolgozzon az akinek szüksége van rá, nem tartom fel őket.
2019. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!