Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy Budapesten Freddie Mercuryról neveznek el utcát, teret, vagy a tervezett új csepeli Duna hidat? Vagy szobrot állítsanak neki mint Bud Spencernek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 12:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%

20

Egyre jobb. Egy szenthez hasonlítani egy műnevet viselő nemzetközi akárkit.


Gratulálok.

2020. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
75%
#13 Freddie nem homoszexuális. Freddie BISZEXUÁLIS. Tudod az mi? És nem azért írtam, hogy nem afrikai, hogy szobrot kapjon csak legyünk tisztában a tényekkel. És a migráns meg sértő max. bevándorló. Ja a 12es vagyok.
2020. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%

#21 Az, hogy valaki szent, miért jogosít fel valakit jobban egy közterületelnevezésre egy hozzá nem is kapcsolódó országban, mint az, hogy valaki világszinten ismert előadóművész? Vagy te az a fajta ember vagy, aki úgy gondolja, hogy "a szenteket tisztelni kell, mert az egyház megmondta, tehát jól van az úgy"?

Semmi bajom egyébként Szent Charbellel, de nem értem, ő mitől lenne jogosultabb arra, hogy megemlékezzünk róla, mint Mercury. (A neve egyébként eredetileg neki se Charbel, szóval a műneves kommenttel mellélőttél.)

2020. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
"világszinten ismert előadóművész". Aha, neked.
2020. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46%
3#rohadtul nem vagy vicces
2021. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!