Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy Európa többsége muszlim lesz?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye? Boncolgassuk a jövőt.

2019. febr. 24. 21:16
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
2%
2
2019. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%

szerintem szépen lassan inkább ateisták...:D én nem látom magam körül azt, hogy a fiatalabb generációk olyan nagy kedvvel járnának templomba és gyakorolnák úgy akármelyik vallást is, mint mondjuk régen az idősebb generációk...


kivéve persze ha a sok influenszer, akik közül jópáran vannak, akik divatból felvesznek valami vallást, mert az menő, hatni fognak majd a többi emberre.

2019. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy elmebeteg kormányzati agyrém.

Te meg kérdező még életedben nem láttál élőben muszlim embert!

2019. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem veszitek észre azt csináljátok mint adolf hitler kinéztetek egy vallást és a gyülölet megy. hová vezet ez?
2019. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem veszitek észre azt csináljátok mint adolf hitler kinéztetek egy vallást és a gyülölet megy. hová vezet ez?
2019. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is, az arabok (és egyéb, hagyományosan muszlim vallású népek) közé is be fog törni az ateizmus, már most is van egy ilyen trend. Sok idősebb muszlim ezért is félti a fiataljaikat a nyugati világtól.

Szintén ez az utolsó kétségbeesés van a nálunk utóbbi időben tapasztalható nagy „kereszténykedés” mögött is (akár tudatosan, akár nem, akár másra fogva a dolgot).

Ami brutálisan fog terjedni, az az ateizmus. Ez törvényszerű, ahogy fejlődik a technológiánk és egyre többet tudunk meg a világegyetemről, a fizikáról, kvantumfizikáról.

2019. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
80%
Én is úgy gondolom, hogy az ateizmus lesz a nyerő.
2019. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Egy biztos, hogy a tények magukért beszélnek. Ma már több muszlim tanuló van bécsben, mint osztrák. Ha csak ennyi lenne már az is durván jelzés értékű, hogy térjetek észhez európaiak.
2019. febr. 24. 22:15
 9/51 A kérdező kommentje:
Ez nem gyűlölet vagy nem gyűlölet kérdése sokkal inkább száraz tények kérdése. Én például nem gyűlölök senkit azért, mert muszlim, de ha rám törik az ajtót, akkor azt már nem engedem.
2019. febr. 24. 22:16
 10/51 A kérdező kommentje:
Addig jó amíg ott vannak ahol születtek és nem ott ahol semmi keresnivalójuk sem lenne valójában.
2019. febr. 24. 22:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!